Є певні продукти, які дійсно насичують і наповнюють шлунок, не дозволяючи голодувати, – але при цьому не сприяють накопиченню жирової маси, а, навпаки, змушують тіло її активно витрачати.

Яблуко. Містять багато волокон, перетравлення яких займає багато часу, а, значить, надовго втамовує голод. Жувати яблука потрібно повільно, це підсилює їх дієтичний ефект.

Авокадо. Має відносно високий рівень жиру. Проте, це форма рослинного жиру, яка добре насичує, але не використовується тілом для росту білих жирових клітин. Дослідження показало, що жінки , які з’їдають половину авокадо з основною їжею, швидше наїдаються, ніж ті, хто не їсть авокадо.

Бобові. Квасоля і горох містять велику кількість клітковини, а також вітамінів і мінералів. Цей натуральний, поживний коктейль особливо корисний для набуття стрункої фігури. Люди, які дотримуються дієти, відчувають себе більш задоволеними своїм раціоном і менш голодними, коли їдять бобові.

Перець чилі. Його компонент капсаїцин є природним активатором обміну речовин і, отже, допомагає залишатися у формі.

Яйце. Їх головна перевага – білок, який легко засвоюється організмом. Якщо у людини у вас немає проблем з високим рівнем ліпідів у крові, він може схуднути, почавши вживати по два яйця на сніданок або обід.

Сир. Вчені неодноразово доводили, що вживання сиру на вечерю і навіть перед сном активізує метаболічні процеси і допомагає зміцнити м’язову масу.

Горіх. Вони містять багато білка і клітковини, які стимулюють травлення і регулюють рівень цукру в крові. Жменя горіхів в день об’ємом в 30-40 грам допомагають стати стрункішим і захищають від діабету.

Ферментовані продукти. Мариновані огірки та квашена капуста містять бактерії, які покращують передачу сигналу між травними органами і мозком. Це в свою чергу збільшує відчуття ситості.

Темний або гіркий шоколад. Під час нападу звірячого апетиту спробуйте з’їсти пару часточок гіркого шоколаду. Наявні дані говорять, що люди, які люблять з’їсти на дозвіллі шматочок такого шоколаду, споживають на десять відсотків менше калорій в день.

Бульйон. Якщо перед основним прийомом їжі з’їсти трохи овочевого супу або бульйону, в результаті буде з’їдено менше. Той же ефект дає вживання перед їжею склянки води – денна кількість калорій завдяки цьому трюку знижується.

Джерело: МедікФорум