Діабет може бути важким захворюванням. Знайти солодкі ласощі з низьким вмістом вуглеводів і доданого цукру може бути непросто, але існує ряд простих в приготуванні і корисних для здоров’я варіантів, які задовольнять ваш смак.

Темний шоколад

Темний шоколад в помірних кількостях-це здоровий спосіб задовольнити ваші пристрасті до солодкого. Він наповнений флавоноїдами, рослинною сполукою, яка, як вважається, допомагає запобігти інсулінорезистентності і допомагає впоратися з проблемами серця у людей з діабетом 2 типу.

Шукайте темний шоколад з вмістом какао 70 або більше відсотків і, щоб зберегти його здоровим, споживайте не більше 28 грамів за раз.

Пудинг з чіа

Насіння чіа багаті білком, клітковиною і омега-3 кислотами. Включення його в свій раціон було пов’язано зі зниженням діастолічного артеріального тиску.

Щоб приготувати пудинг з чіа вдома, змішайте півсклянки мигдалевого, вівсяного або кокосового молока з двома столовими ложками насіння чіа. Для аромату додайте невелику кількість кленового сиропу або меду.

Ви також можете посипати пудинг улюбленими фруктами, такими як малина, банан і манго.

Бананове морозиво

Хоча це не зовсім морозиво, воно добре для людей з діабетом, оскільки має низький глікемічний індекс.

Щоб приготувати бананове морозиво вдома, наріжте стиглий банан, помістіть його в герметичний контейнер і заморозьте як мінімум на два-три години.

Потім збийте заморожений банан в кухонному комбайні або блендері, поки маса не стане гладкою і м’якою. Ви можете насолодитися ним прямо зараз – або знову заморозити на потім.