Поширена думка про бодібілдерів без талії лякає вас і зупиняє йти в спортклуб? Інструктори розвіють ваші сумніви!

Тренажери перетворюють звичайних людей на величезних, з роздутими м’язами

Міф про перетворення звичайного худорлявої людини у величезного бодібілдера існує давно. Реальність в тому, що тільки завдяки режиму правильного харчування і системних тренувань можливо отримати величезні м’язи. Звичайний харчовий раціон вам не помічник. А жир ніяк не перекачується в м’язи. Тому не переживайте, що аматорські заняття в спортзалі перетворять вас в бодібілдера з великими м’язами. Для росту м’язів необхідний тестостерон — чоловічий гормон, який відсутній в жіночому організмі. Виходячи з цього, отримати спортивне тіло з величезними м’язами у преставительниц жіночої статі просто не вийде!

біг

Навантаження при бігу зношують суглоби

Існує хибна думка про те, що в спорті найбільше страждають суглоби. І для запобігання великої ваги на суглоби спортсмени обмотують коліна бинтами. Реальність в тому, що при правильному виконанні будь-якої вправи або при бігу суглоби отримують мінімальне навантаження. Існують техніки виконання вправ, тому правильне їх виконання може запобігти травмам і захворюванням. Розминка дуже важлива перед будь тренуванням. Біг і стрибки замінять ходьбу на місці, що важливо для новачків. Необхідно добре розігріти м’язи, щоб під час тренування не отримати травми або розтягування. Інструктор покаже і розповість техніку виконання розминки, а потім і основне тренування для новачків. В кінці заняття повинна бути розтяжка, яка дозволить розтягнути опрацьовані м’язи і зробити їх еластичними. Амортизуючі кросівки просто незамінні на тренуванні!

Планка

Від «планки» страждають вени на руках

Новачки, надивившись в інтернеті на різновиди «планки», часто вважають, що при виконанні цієї вправи роздуваються вени на кінцівках. Насправді опуклі вени — це результат дії підшкірної рідини і жиру, що знаходяться в тілі людини. Професійні спортсмени тому приклад. Коли вони переходять від силових і об’ємних занять до кардіотренувань з мінімальним споживанням води для швидкого скидання ваги, у них проступають вени. Якщо шкіра тонка і суха, вени особливо випуклі. Звичайно, існують захворювання суглобів. Їх можна розпізнати за нерівномірно опуклим венах на ногах, але не на руках.