3D у медичній галузі — це шанс зробити протезування доступним для великої аудиторії пацієнтів. Винахід дозволяє лікарям зробити неможливе, відтворити максимально швидко і недорого (у порівнянні з звичайним виготовленням протезів чи імлантів), а саме головне точно повторити частини тіла.

імплант 3д

3D лабораторія — види послуг, основні аспекти діяльності

3D друк, простими словами — спосіб виготовлення об’ємних елементів, що друкуються пошарово, повторюючи цифрову модель. 3D лабораторія Остеоніка один із лідерів у цій галузі в Україні. Спеціалісти по проектуванню та друку пропонують широкий спектр послуг, а саме:

  • моделювання і виготовлення прототипів, що потрібні для ефективного планування у хірургії;
  • проект і створення індивідуальних систем навігації, що зменшують навантаження інтраопераційних досліджень;
  • виготовлення індивідуальних ендопротезів та інших виробів, 3D друк протезів для металоостеосинтезу.

Лабораторія створює проект на основі даних комп’ютерної томографії та сканування МРТ, що дозволяють  відтворити об’єкт максимально точно. Виготовлений штучний орган чи фрагмент кістки, хрящу, суглоба виконаний із високою точністю. Моделі призначені для операційного планування, так звані навігаційні системи, можуть мати сітку судин і нервів в конструкції, що значно полегшує хірургічну операцію особливо багатоплощинної  остеотомії. Така модель дозволяє підібрати найбільш ефективний і підходящий інструментарій для проведення втручання.

Важливу роль у цій галузі відіграє можливість створення титанових протезів та імплантатів. 3D-друк спрощує виготовлення, мінімізує витрати на моделі. Як результат металоостеосинтез проводиться без ускладнень як при самій операції, так і в подальшому у процесі відновлення пацієнта. Наша лабораторія пропонує професійне проектування та виготовлення титанових протезів на основі даних КТ, що є доступними та дозволяють спростити лікування.

кастомний ендопротез

3D друк у медичній сфері відіграє значну роль, він здатен покращити якість лікування, зробити його більш ефективним і доступним у фінансовому плані. Біодрук чи титановий є необхідними інструментами, що дозволяють пацієнтам відчути себе повноцінними членами суспільства. Osteonica — лабораторія, яка успішно допомагає відновлювати здоров’я людям з проблемами у області травматології, щелепно-лицьової та стоматологічних сфер, при необхідності хірургії чи онкоортопедії.

*На правах реклами