Холодні температури можуть зашкодити деяким свіжим фруктам та овочам, нагадують експерти.

Один з найкращих способів дотримуватися здоровішого харчування – є більше фруктів та овочів. Але також важливо правильно зберігати продукти, і тому слід пам’ятати: у холодильник слід тримати далеко не всі.

Купуючи наступні чотири продукти свіжими, не слід зберігати їх у холодильнику пише EatingWell.

Помідори. Томати люблять тепло і ненавидять холод навіть після того, як їх зірвали з гілки. Зберігання при низькій температурі робить помідори борошнистими, їх краще тримати десь на полиці не під прямим сонячним промінням.

Свіжа зелень. Травам, таким як базилік, петрушка та кінза, теж не місце у холодильнику. Тривалі періоди часу в холодному середовищі викликають їхнє передчасне в’янення. Свіжі трави вимагають майже такого ж звернення, як зрізані квіти. Так, пучок базиліка можна помістити у склянку з водою, змінюючи її щодня. Зелень також тримають далеко від прямих сонячних променів. Можна нещільно накрити її поліетиленовим пакетом з виконаними отворами.

Картопля. Цей продукт любить прохолоду, а чи не холод. У квартирі найкраще зберігати свіжу картоплю в паперовому пакеті в прохолодному місці (наприклад, у коморі). Зберігання картоплі в холодильнику змінює його крохмалисту структуру, негативно діє на смак та текстуру при приготуванні.

Цибуля. У холодильнику для нього недостатньо циркульоване повітря і надто вологе середовище – цибуля віддає перевагу сухому повітрю. В ідеалі зберігати цибулю потрібно в прохолодному, сухому, темному місці, що добре провітрюється.