Нове дослідження показало, що існує ідеальний час для схуднення і особливо для позбавлення жиру на животі. Причому в цьому питанні чоловіки і жінки мають суттєві відмінності.

Для людей, які намагаються розпочати літній сезон з правильного харчування та позбавлення від зайвої ваги, нове дослідження вчених зі Skidmore College буде особливо корисним. Вони встановили спосіб, що дозволяє прискорити процеси схуднення.

Проведені у США спостереження показали, що різний час дня у цьому питанні приносить різну користь, залежно від статі людини. І хоча дослідження продемонструвало чітку залежність між часом доби та схудненням, все ще незрозуміло, звідки вона береться. Можливо, на неї впливають гормони, цикли сну та інші біологічні відмінності між чоловіками та жінками.

Доведено, що жінки отримують максимальну користь від фізичних навантажень вранці, а не вечорами. Пізні тренування, навпаки, приносять переваги чоловікам. Щоправда, дослідження був особливо масштабним, у ньому брали участь лише 30 чоловіків і 26 жінок.

Усі добровольці були здорові, їхній вік становив від 25 до 55 років. Перша група тренувалася протягом години ще до 8:30, а друга в проміжку з 6 до 8 вечора. Всі вони дотримувалися спеціальної дієти.

Дослідження дозволяє припустити, що чоловікам і жінкам потрібні особливі тренувальні програми, і представницям прекрасної статі краще відвідувати спортзал вранці для позбавлення від зайвої ваги, а також зниження артеріального тиску. Якщо ж жінки зацікавлені насамперед у побудові м’язової маси, то заняття слід проводити якраз вечорами.

Крім того, вечірні тренування корисніші для жіночого настрою, і для чоловіків загалом. При цьому вибір часу тренувань для чоловіків мав набагато менший вплив на них, ніж на жінок.