Це добре, це смачно, але чи лікує це насправді? Приємно гарячий курячий суп вважається одним з кращих засобів від застуди, і насправді може чинити певний позитивний вплив. Втім, не дуже значний.

Отже, що ефективніше від застуди – домашній засіб у вигляді курячого супу або ж ліки з аптеки? І взагалі, чи дійсно рідини допомагають впоратися з інфекцією? Відповісти однозначно на ці питання складно, міркують фахівці в публікації на порталі Focus Online.

Приміром, немає досліджень про те, що курячий суп дійсно допомагає людям, хоча в той же час лабораторні аналізи дають вказівки на можливий протизапальний ефект цієї страви. Втім, наявних даних недостатньо для остаточного наукового резюме.

Читайте також:  Декілька найкращих сніданків для зниження цукру в крові

У будь-якому випадку у курячого супу є дві переваги: по-перше, він гарячий, що стимулює вироблення секрету, покращує кровообіг і самопочуття, а по-друге, хороший суп з великою кількістю овочів забезпечує організм важливими живильними речовинами і великою кількістю енергії. Таким чином, хворі люди краще відновлюються.

Що стосується чаю, то він може бути смачний і заспокійливий, але чекати від нього чогось вражаючого не варто. За словами вчених, існують трав’яні склади, які довели свою ефективність. Однак для цього необхідно, щоб вони містили певні екстракти в певній кількості і концентрації. Навряд чи цього можна домогтися на звичайній кухні.

Читайте також:  Вчені назвали 8 ознак деменції, яка розвивається

Джерело: МедікФорум