Перекус між основними прийомами їжі – відмінний спосіб включити продукти, які можуть допомогти знизити рівень холестерину, якщо ви вибираєте їх мудро. Американські лікарі радить зупинитися на горіхах, овочах з хумусом, вівсянці і квасолі.

Квасоля

Квасоля, можливо, не перше, що спадає на думку в якості закуски, але вона може бути швидким, легким і приємним блюдом з низьким вмістом насичених жирів. Квасоля забезпечує розчинну клітковину і білок, щоб допомогти запобігти голоду (і бажання перекусити шкідливими продуктами).

Вівсянка

Не думайте, що вівсянка – це тільки їжа для сніданку: ви можете їсти її в будь-який час дня, щоб знизити рівень холестерину. Вівсянка містить специфічне розчинне волокно, яке вбирає насичені жири і допомагає просувати їх через травну систему, не допускаючи всмоктування в кров.

Овочі з хумусом

“Вони корисні для вас, якщо у вас високий рівень холестерину, тому що багаті клітковиною, вітамінами і мінералами. Спробуйте з’єднати їх з хумусом, який ви можете купити або приготувати вдома з нуту або білої квасолі. У хумусе є здорова доза клітковини, білка і антиоксидантів”, – говорить Джоан Селдж Блейк (Joan Salge Blake), доктор медичних наук, доцент клініки Сарджентского коледжу охорони здоров’я та реабілітації Бостонського університету.

Горіх

Це відмінний варіант для зниження рівня “поганого” холестерину і підвищення “хорошого”. Вони багаті мононенасиченими жирами, клітковиною і білком.

Однак пам’ятайте, що горіхи з високим вмістом калорій, тому обов’язково дотримуйтесь обмежень – не більше 24 мигдалю або 14 половинок волоського горіха в день.