Нестача заліза сприяє слабкості, мігрені, запаморочення та іншим проблема зі здоров’ям, тому в повсякденному раціоні має бути більше його здорових джерел.

Фахівці констатують, що підтримка достатньої кількості заліза в організмі стало більш важливим через ситуацію з пандемією. Згідно з недавніми дослідженнями, існує зв’язок між дефіцитом заліза і схильністю зараження коронавірусом. Недолік мінералу підвищує ймовірність заразитися і постраждати від важких наслідків ковіда.

Ось сім кращих рослинних продуктів взимку для отримання заліза.

Апельсин. Володіючи поживною речовиною C, вони також допомагає збільшити вміст заліза в нашому організмі. Додаткові бонуси від споживання цих цитрусових: посилення імунітету, оздоровлення шкіри.

Яблуко. Фрукт середнього розміру містить 0,31 міліграма заліза і допомагає формуванню червоних кров’яних тілець, які переносять кисень по всьому тілу, сприяючи підтримці енергії.

Гранат. Плоди граната багаті не тільки залізом, але і поживними речовинами, білками, вуглеводами, клітковиною, аскорбіновою кислотою. Це один з кращих рослинних продуктів для підтримки загального здоров’я взимку.

Шпинат. Завдяки високому вмісту заліза, мінералів і вітамінів, які допомагають підтримувати імунітет і гемоглобін в організмі, його споживання ефективно запобігає розвитку анемії.

Буряк. Також відмінно підходить для заповнення рівня заліза в організмі. До того ж містить потужний заряд міді, білка, кальцію, сірки і багатьох інших поживних речовин.

Броколі. Будучи одним з кращих рослинних джерел заліза взимку, вона також забезпечує організм вітамінами B і C, фолієвою кислотою, цинком, магнієм. Вживання броколі покращує травлення, зменшує запори, знижує рівень цукру в крові.

Капуста. Ще один рослинний продукт, доступний взимку і багатий залізом. Також овоч сприяє зниженню ваги, стимулює виведення токсинів з організму, нормалізує рівень цукру в крові.

Джерело: Healthline