Використовуючи спеціальні добавки, ви можете поліпшити пам’ять і концентрацію уваги. Проблема полягає в тому, щоб вибрати правильні саме для вас – вони не універсальні. Ось 5 добавок, які показали ефективність в поліпшенні роботи мозку, і які можна спробувати.

Л-карнітин

Ця амінокислота відмінно підходить для підвищення розумової та фізичної енергії. Вона служить потужним антиоксидантом і попередником ацетилхоліну – нейротрансмітера пам’яті і навчання. Крім того, добавка підвищує рівень серотоніну і норадреналіну – нейротрансмітерів, які приносять нам відчуття благополуччя і щастя. Також корисно приймати ацетил-L-карнітин для поліпшення ясності розуму, настрою, концентрації уваги і пам’яті.

Читайте також:  Ці продукти знижують ризик раку простати

Альфа-ГПХ (альфа-гліцерофосфохолін)

Альфа-ГПХ (альфа-гліцерофосфохолін) – це форма холіну, необхідної поживної речовини для розвитку мозку і формування нейротрансмітерів. Як і L-карнітин, він також є попередником ацетилхоліну, тому підвищує рівень нейромедіаторів серотоніну, дофаміну та ГАМК (гамма-аміномасляна кислота).

Куркумін

Куркумін є основною діючою речовиною популярної спеції куркуми. Ця добавка може підвищити рівень дофаміну і серотоніну. Куркумін збільшує приплив крові до мозку, що те саме фізичним вправам, тому його іноді використовує спільно з антидепресантами.

DHA

DHA (докозагексаєнова кислота) – це омега-3 жирна кислота, яка відіграє важливу роль у підтримці здорової структури та функцій вашого мозку кликни сюди. Прийом добавок DHA покращує мислення, пам’ять і час реакції.

Читайте також:  Чи правда, що яблука покращують травлення

Гінкго

Гінкго або Ginkgo biloba є популярною добавкою, яка, як вважають, працює шляхом збільшення припливу крові до мозку і, як вважається, покращує фокус уваги, концентрацію і пам’ять. Гінкго також може боротися з віковим зниженням пізнавальної здатності.

Джерело: LHealth.info