Ваша дієта може допомогти зберегти хороший зір і знизити ризик розвитку серйозних захворювань, що загрожують вашій здатності бачити. Включивши ці шість продуктів у свій раціон, ви можете поліпшити здоров’я своїх очей.

За даними Fight For Sight, 78 відсотків людей заявили, що їх зір був тим почуттям, яке вони найбільше боялися втратити. Щоб захистити свій зір, ви повинні стежити за своїми очима, регулярно перевіряючи зір, кидаючи палити і дотримуючись здорову дієту.

1-Риба

Оскільки риба багата жирними кислотами Омега-3, вона може допомогти зберегти здоров’я сітківки і поліпшити зір.
Деякі дослідження також показали, що дієта з регулярними порціями риби може запобігти таким станам, як макулярна дегенерація або глаукома.

Читайте також:  Чому людина товстіє: 7 причин уповільнення метаболізму назвала дієтолог

2-Яйця

Яєчні жовтки повні вітамінів, щоб підтримувати хороший зір. Яєчний жовток містить наступні корисні для очей поживні речовини:

  • Вітамін А
  • Лютеїн
  • Зеаксантин
  • Цинк

Вітамін А захищає рогівку, а лютеїн і зеаксантин можуть знизити ризик розвитку дегенерації жовтої плями або глаукоми.
Цинк-ключ до кращого зору вночі або при слабкому освітленні.

3-Морква

Морква, відома тим, що покращує зір, – відмінна їжа, якщо ви хочете поліпшити свій зір. Морква містить велику кількість вітаміну А і бета-каротину, які допоможуть зберегти здоров’я очей.

4-Мигдаль

У мигдалі багато вітаміну Е.вважається, що цей вітамін робить вашу шкіру красивою, м’якою і гладкою, але він також може поліпшити ваше зір і знизити ризик катаракти.

Читайте також:  Погіршення зору з віком: чи можна виправити

5-Кале

Капуста багата антиоксидантами, включаючи лютеїн і зеаксантин, які можуть допомогти знизити ризик розвитку серйозних захворювань очей, таких як катаракта і дегенерація жовтої плями.

6-Апельсини

Одна з функцій вітаміну С – підтримувати здоров’я кровоносних судин в очах, що важливо для їх здоров’я.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News