Всього місяць потрібно партнерам після розставання, щоб відновити психологічний стан. До такого висновку прийшли американські вчені з Університету Міссурі.

Дослідники з США вирішили з’ясувати, скільки, в середньому, триває біль після розставання у колишніх партнерів. Виявилося що 58% людей, які пройшли через розрив відносин, вже місяць потому повністю відновили свій емоційний стан, а всі гострі переживання, пов’язані з розставанням, у них зникли. Між тим, швидкий флірт і секс з новим партнером, як з’ясувалося, є найбільш ефективною стратегією, що дозволяє максимально швидко подолати біль після розриву.

Дуже часто люди, яких кинули партнери, розглядають такий флірт в якості “солодкої помсти”. Однак експерти вважають подібного роду секс не найефективнішим ліками, що дозволяє “склеїти” розбите серце. Не безпечний він і з точки зору фізичного здоров’я, так як випадковий секс збільшує небезпеку передачі ЗПСШ.

В цілому, на питання соціологів відповідали 170 студентів, які пройшли через хворобливі розставання з улюбленими людьми в останні 8 місяців. Відзначимо, що через молодого віку їм було набагато легше подолати емоційну біль після розставання. Молодість також сприяє швидшому зближенню з людьми у зв’язку з традиційно великим колом спілкування і мінімумом психологічних умовностей.

Проте автори дослідження вирішили з’ясувати, чи існують будь-які відмінності в емоціях у тих, хто кинув, і у тих, кого кинули. Всіх студентів просили вести онлайн-щоденники своїх почуттів. Виявилося, що всього за місяць емоційне благополуччя відновлюється у більшості, що пройшли через розрив відносин. При цьому ті, кого кинули, швидше знаходили собі партнерів і вдавалися до сексу з помсти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПОСТАВИТИ КРАПКУ У СТОСУНКАХ?

СЕКС У ШЛЮБІ. ЧОМУ ПРОПАДАЄ ПРИСТРАСТЬ?

ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ САМОТНІХ ЛЮДЕЙ