Проблема здуття живота актуальна майже для кожної людини в той чи інший період. Крім ліків існують і натуральні методи боротьби зі здуттям, і до них відносяться ці освіжаючі напої.

М’ятний чай. Він має здатність розслабляти мускулатуру і випускати затрималися в животі гази, тим самим зменшуючи здуття. Вживання м’ятного чаю пом’якшує роботу кишечника, позбавляє від болю в животі і різного роду травних проблем, включаючи синдром роздратованого кишечника.

Смузі з кавунів. Ніжний і освіжаючий напій – одне з найбільш ефективних засобів позбавлення від здуття живота. А все тому, що кавуни містять багато води і калію, благотворно впливають на симптоми метеоризму.

Читайте також:  Названо кращі продукти для захисту здоров'я мозку

Ананасовий сік. Ананаси містять фермент бромелайн, який допомагає організму розщеплювати білки і нормалізувати процеси травлення.

Кокосова вода. Завдяки високому вмісту електролітів, кокосова вода-чудовий напій при здутті. У ньому міститься кальцій, хлор і калій, що допомагають організму регулювати відтік рідини і запобігати затримку води.

Лимонна вода. Натуральний діуретик, що знижує кількість солі, що залишається в організмі. За рахунок цього зменшується і інтенсивність здуття, пише The Health Site.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News