Надмірне вживання рафінованого цукру призводить до зайвої ваги і погіршує стан шкіри. Цей продукт сприяє передчасному старінню і підвищує ризик розвитку діабету.

Нове дослідження підтвердило, що рафінований цукор збільшує об’єм талії і сприяє появі зморшок. Цей продукт не містить корисних для здоров’я людини мінералів і вітамінів, зате багатий калоріями. Зловживання ним викликає ожиріння. При попаданні штучного цукру в кров утворюються шкідливі молекули, що ушкоджують білки, важливі для шкіри. Через що обличчя передчасно покривається зморшками. Причиною цього виступає руйнування рафінованим цукром колагену-важливого для еластичності шкіри речовини.

Зараз ризик вжити цукор вище допустимої норми великий, оскільки його додають в газовані напої, кондитерські вироби, кукурудзяні палички та інші товари харчової групи. Тому рекомендується заміна на більш корисні продукти. Йдеться про фініковий сироп, мед або стевію – природні солодощі у вигляді рослини.

Крім того, цукор послаблює кістки, оскільки на його переробку організм витрачає багато кальцію. При вимиванні цього елемента розвивається остеопороз – прогресуюча хвороба скелета. Таким чином, лікарі рекомендують виключити рафінований цукор з раціону.