На тривалість Вашого життя впливає на багато факторів, таких як ваш вік, сімейна історія та навколишнє середовище, в якому ви живете. Але немає дефіциту досліджень, що підтверджують тісний зв’язок між дієтою та довголіттям. Лікар-дієтолог Келлі Кенніді перераховує доступні продукти, які покращують наше здоров’я кожен день.

Ось 5 поживних продуктів, які можна додати в свій раціон, щоб поліпшити загальний стан здоров’я і збільшити тривалість життя:

1. Хрестоцвіті овочі

Хрестоцвіті овочі: капуста, брокколі та цвітна капуста, містять сульфорафан-хімічну речовину рослини, яка може знизити ризик серцевих захворювань, захищаючи кровоносні судини від запалення.

“Ці овочі також допомагають виводити з організму токсини та інші потенційно шкідливі речовини. Крім того, багато досліджень показують, що овочі сімейства хрестоцвітних здатні пригнічувати ріст ракових клітин”, – говорить Кеннеді.

2. Листові зелені овочі

Листова зелень: шпинат, капуста і рукола, – одні з найздоровіших продуктів на планеті. Ці продукти зазвичай містять менше 100 калорій на фунт, що робить їх ідеальними продуктами для схуднення і управління вагою. Антиоксиданти в листовій зелені допомагають захистити ваші клітини від запалення, яке пов’язують з серцевими захворюваннями-основною причиною смерті дорослих американців.

3. Горіхи

Волоські горіхи, мигдаль і фундук – відмінні джерела хороших жирів, білка, клітковини і антиоксидантів.

“Вони є продуктами з низьким глікемічним індексом, а це означає, що вони викликають більш повільне і менше підвищення рівня цукру в крові. Ця характеристика робить їх важливим компонентом дієти проти діабету. Ненасичені жири в горіхах також можуть контролювати рівень холестерину”, – стверджує лікарка.

4. Насіння

Насіння: чіа, гарбузове і лляне насіння, багаті клітковиною, білком і необхідними мінералами. Вони також містять велику кількість омега – 3 жирних кислот, які допомагають знизити запалення; і лігнани, що володіють протираковими властивостями.

5. Гриби

Гриби-один з небагатьох рослинних джерел вітаміну D. Це важливе поживна речовина допомагає підтримувати здоров’я кісток. Це також зберігає ваш розум гострим, особливо з віком. І незалежно від того, чи їсте ви їх в сирому або приготованому вигляді, Ви отримуєте здорову дозу антивікових властивостей з грибами.