ГоловнаНовини Здоров'я5 міфів про здоров’я, в які вірять навіть лікарі

5 міфів про здоров’я, в які вірять навіть лікарі

Якось ми вже розповідали про міфи про самопочуття. Якщо ви думали, що цим забобони про здоров’я закінчуються, то глибоко помиляєтеся. Адже існує ще чимало міфів про головний пріоритет людини – здоров’я.

Лікар

Міф № 1: щодня треба випивати 8 склянок води

Вважається, що чим більше води ти в себе вливаєш, тим краще для здоров’я. Зокрема, для обміну речовин і краси. Але це зовсім не так. По-перше, занадто велика кількість рідини просто вимиє всі корисні для організму компоненти. По-друге, ви просто опухнете, якщо «переп’єте». І по-третє, це просто насильство над собою.

Міф №2: токсини виводяться з потом

Але на ділі потові залози не пов’язані з якимись іншими системами в людському організмі. Піт і його виділення просто необхідність організму охолоджуватися. Він складається з води, солі та електролітів. Але ніяк не токсинів.

Читайте також:  Названо найнебезпечніший час доби для водіння автомобіля

Міф №3: від цукру діти стають гіперактивними

І це твердження про здоров’я і самопочуття не відповідає дійсності. Вчені довели, що справа в такому випадку в самонавіянні. Зазвичай діти і без того активні, а цукор в даному плані ніяк не шкодить.

Міф №4: проковтнута жуйка залишається в шлунку на 7 років

У складі жувальної гумки є підсолоджувачі, ароматизатори, пом’якшувачі і незасвоювана основа. Але останнє зовсім не означає, що вона не здатна покинути тіло. Жуйка не переробляється, а виходить в тому ж вигляді.

Міф № 5: від гоління волосся росте швидше

Це вам тільки здається. На ділі волосся відростає і його кінці звужуються. А після гоління волосся тупиться, здається більш густим саме з цієї причини.

Читайте також:  Названий ідеальний овоч для захисту від смертельних порушень серця

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News