Якось ми вже розповідали про міфи про самопочуття. Якщо ви думали, що цим забобони про здоров’я закінчуються, то глибоко помиляєтеся. Адже існує ще чимало міфів про головний пріоритет людини – здоров’я.

Міф № 1: щодня треба випивати 8 склянок води

Вважається, що чим більше води ти в себе вливаєш, тим краще для здоров’я. Зокрема, для обміну речовин і краси. Але це зовсім не так. По-перше, занадто велика кількість рідини просто вимиє всі корисні для організму компоненти. По-друге, ви просто опухнете, якщо «переп’єте». І по-третє, це просто насильство над собою.

Міф №2: токсини виводяться з потом

Але на ділі потові залози не пов’язані з якимись іншими системами в людському організмі. Піт і його виділення просто необхідність організму охолоджуватися. Він складається з води, солі та електролітів. Але ніяк не токсинів.

Міф №3: від цукру діти стають гіперактивними

І це твердження про здоров’я і самопочуття не відповідає дійсності. Вчені довели, що справа в такому випадку в самонавіянні. Зазвичай діти і без того активні, а цукор в даному плані ніяк не шкодить.

Міф №4: проковтнута жуйка залишається в шлунку на 7 років

У складі жувальної гумки є підсолоджувачі, ароматизатори, пом’якшувачі і незасвоювана основа. Але останнє зовсім не означає, що вона не здатна покинути тіло. Жуйка не переробляється, а виходить в тому ж вигляді.

Міф № 5: від гоління волосся росте швидше

Це вам тільки здається. На ділі волосся відростає і його кінці звужуються. А після гоління волосся тупиться, здається більш густим саме з цієї причини.

Джерело: МедікФорум