За словами фахівців, ефективність цих рекомендацій доведена практикою декількох тисяч схудлих чоловіків і жінок.

Тема схуднення продовжує залишатися однією з найбільш актуальних в області здоров’я, мільйони людей на планеті щодня прокидаються з питанням: як мені схуднути? Група експертів назвала кілька правил, дотримання яких дійсно допомагає стати стрункішим, що було перевірено на досвіді схудлих людей.

Отже…

Вживати більше рослинних білків. Краще джерело таких білків – всі бобові: головне перевагу перед тваринами білковими продуктами в тому, що бобові не містять жирів, сприяють підвищенню холестерину і притупляющих чутливість організму до холестерину.

Витрачати на один прийом їжі не менше півгодини. Повільне споживання страв, ретельне пережовування твердої їжі і смакування смачних шматочків – це те, що дозволяє насичуватися меншою кількістю їжі і калорій.

Читайте також:  Стрункі зовні люди фактично можуть страждати на ожиріння

Не плутати спрагу з голодом. Якщо організму потрібна рідина, а не їжа, ви все одно будете відчувати голод, бо вологу тіло може отримувати не тільки з напоїв, але і з їжі теж.

Випийте склянку води, якщо раптом виник різкий напад апетиту – помилковий голод стихне через 5 хвилин.

Не вживати їжу в процесі роботи або кіноперегляду. Коли увага людини відвернута, вона може з’їсти величезну кількість калорій і зовсім не випробувати відчуття переїдання. Такі калорії не забаряться відкластися у вигляді жирових валиків в самих непотрібних місцях.

Їсти те, що подобається. Від їжі потрібно отримувати задоволення, інакше схуднути не вийде, стверджують експерти. Постійне обмеження і заборони на їжу розвивають невроз і підсилюють вироблення гормонів стресу, що посилюють почуття голоду. Проблема не в тому, що людина їсть щось конкретне, а в тому, що вона з’їдає цього занадто багато, створюючи профіцит калорій на фоні недостатньої фізичної активності.

Читайте також:  Дієтологи розповіли, як запрограмувати свою психіку на схуднення за 8 кроків

Джерело: МедікФорум