Нейропсихолог Ірина Хвінгія рекомендувала підбадьорюватися вранці не кавою і чаєм, а більш безпечним способом. Вона назвала альтернативу названим напоям і порадила не зловживати стимуляторами.

Кава підвищує ймовірність розвитку хвороб серця, якщо не обмежувати її прийом. Дозволяється випивати не більше трьох чашок в день. В цьому випадку вона не зашкодить здоров’ю людини. Однак є і більш безпечні способи підбадьоритися вранці.

Нейропсихолог Хвінгія закликала замінити ароматний напій на зерна в шоколаді. Вони знижують рівень “поганого” холестерину в організмі і сприятливо впливають на кровоносні судини. Шоколад нейтралізує шкоду кофеїну і в підсумку з’являється переважно позитивний ефект.

Читайте також:  Вчені знайшли зв'язок між кавою та схудненням

Разом з тим нейропсихолог Хвінгія рекомендувала спати сім-вісім годин на добу. В іншому випадку людина відчує себе виснаженою навіть без фізичного навантаження через хронічну втому.

Якщо на нічний відпочинок витрачається три години, то кава, чай та інші стимулятори поліпшать самопочуття лише тимчасово. Таким чином, на продуктивність більше впливає режим дня, а не напої, що бадьорять.