Збільшення тривалості життя за допомогою дієти може бути нереалістичною метою. Численні дослідження показують, що певні зміни в способі життя можуть збільшити тривалість Вашого життя на кілька років.

Від продуктів, багатих поживними речовинами, до сильнодіючих напоїв — турбота про своє тіло може допомогти знизити ризик серйозних проблем зі здоров’ям.

Багато хто шукає секрет довголіття, але він може бути таким же простим, як дотримання здорового способу життя. Однак існують серйозні стани, які можуть поставити під загрозу плани довголіття через їх небезпечного для життя характеру, такі як хвороби серця та інсульт.

Згідно з дослідженням зелений чай може робити і те, і інше — збільшувати тривалість життя і знижувати ризик цих захворювань.

Вживання чаю не менше трьох разів на тиждень пов’язано з більш тривалим і здоровим життям. Чай був потужним засобом для зниження ризику серцево-судинних захворювань і смерті від усіх причин.

Автор дослідження, доктор Сіньян Ван, зазначив:

“Сприятливий вплив на здоров’я найбільш виражений у зеленого чаю і у тих, хто регулярно п’є чай протягом тривалого часу”.

Таким чином, додати роки до тривалості життя можна так само просто, як виділити час протягом дня, щоб насолодитися зеленим чаєм.