Вам здається, що ви знаєте про огірки все, тому що самі вирощуєте їх на городі довгі роки? Виявляється, вони мають побічні ефекти, на щастя, корисні для нашого здоров’я.

Допомагають знизити тиск

Дослідження 2017 року показало зниження артеріального тиску після вживання огіркового соку. Хоча розмір вибірки був невеликим — лише 20 учасників віком 60 років і старшим із високим тиском — результати були вельми оптимістичними, пише TheHealthSite.

Зберігають зволоженість

Якщо ви з’їсте кілька скибочок огірка протягом дня, вам не потрібно буде постійно наповнювати пляшку водою. Вміст води в огірках є дуже високим і може підтримувати достатню кількість рідини протягом тривалого часу. Вони також допомагають усунути надмірну затримку води в організмі.

Допомагають запобігти діабету

Огірок мають глікемічний індекс 15, що робить його продуктом безпечним щодо загрози діабету. Завдяки цій властивості він корисний і для діабетиків, і для тих, хто хоче запобігти захворюванню.

Запобігають здуттю

Завдяки високому вмісту води огірки добре утримують водний баланс, але вони також добре допомагають усунути надмірну затримку води. Це означає, що ви уникнете здуття живота після вживання огірків.

Допомагають у втраті ваги

Є кілька способів, які охочі схуднути люди обирають, коли справа доходить до внесення змін до раціону. Найперший крок – додати огірки до різних страв. І не тільки тому, що вони надають їжі приємне хрускіт, але й через те, що огірки є здоровою їжею, яка сприяє зниженню ваги.