Якщо дійсно хочете дотримуватися здорового способу життя, то послухайте поради експертів з харчування і не включайте в свій раціон ці продукти. Просто не купуйте їх – можливо, так буде набагато вигідніше для здоров’я і сімейного бюджету.

Зокрема, фахівці не рекомендують купувати заморожену їжу. За їх словами, більшість заморожених продуктів, перш ніж пройти заморозку проводить багато часу в фабричних і в магазинних холодильниках. Вітаміни від такого тривалого зберігання випаровуються. До того велика частка заморозки – це продукти, що містять потенційно шкідливі для організму речовини, наприклад, натрій або жир.

Також можна відмовитися від вживання білого шліфованого рису (віддавши перевагу йому рис з лушпинням, такий як бурий). У білому рисі є корисні речовини, проте з часом продукт втрачає більшу частину властивих йому вітамінів і мінералів. Вживання такого рису підвищує рівень цукру в крові, замість нього краще вживати більш грубі крупи.

Крім того, експерти не радять захоплюватися молоком. Хоча в складі молока міститься багато кальцію, цей напій підвищує кислотність в шлунку, – в результаті організм для нейтралізації кислоти використовують кальцій, який він витягає з кісток. Куплені в магазині йогурти вчені теж не схвалюють, так як в готових йогуртах майже завжди міститься багато цукру. За їх словами, корисною можна вважати тільки самостійно приготовлену продукцію.

Пакетовані соки? Почніть економити і на них. У складі цих соків присутня дуже велика кількість компонентів, в тому числі складних хімічних сполук – організм не зможе нормальне засвоїти такий «букет».

Раніше ми писали про те, які продукти можуть замінити собою ліки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НЕСУМІСНІ ПРОДУКТИ, ЯКІ КРАЩЕ НЕ ЗМІШУВАТИ ОДИН З ОДНИМ

ПРОДУКТИ, ЯКІ НЕ МОЖНА ЇСТИ НАТЩЕСЕРЦЕ