Вибір сухофруктів дуже багатий і всі вони приносять користь, якщо виготовлені за правилами. Але є три сухофрукта, які дійсно варто придбати.

Основний плюс сухофруктів в тому, що вони можуть з успіхом замінити перекус і стати прекрасним десертом. Хороші сухофрукти виготовляють шляхом дегідрації натуральних плодів, без використання цукру і шкідливих консервантів.

Сухофрукти зберігають всю користь свіжого фрукта, але при цьому у відсутності рідини кількість корисних речовин стає більш концентрованим. Це, до речі, впливає на смак і поживну цінність – сухофрукти містять більше нутрієнтів і калорійніше, ніж ті ж фрукти в свіжому вигляді. Крім того, вони солодкі на смак і цілком зможуть замінити вам шкідливі солодощі. Є і ще один плюс: сухофрукти довго зберігаються і не вимагають особливих умов.

Зверніть увагу на чорнослив. Цей сухофрукт допомагає налагодити травлення, позбутися від запорів і стане хорошим помічником для вашого кишечника. Крім того, чорнослив містить багато калію та інших мінералів, які захистять серце і судини. Чорнослив один з найбільш універсальних сухофруктів: можна їсти просто так, додавати в компоти, салати та м’ясні страви – він допоможе вам збагатити раціон корисними речовинами і новими смаками.

Другий сухофрукт, який не слід обходити, це інжир. Цей сухофрукт має масу корисних властивостей, особливо благотворно він впливає на імунітет, травний тракт і метаболізм. Варіантів його використання теж дуже багато.

Взимку фахівці радять їсти побільше родзинок. Вони стимулюють роботу імунітету, допомагаючи організму впоратися з вірусами в період епідемій. Крім того, речовини, що містяться в ізюмі, сприяють виробництву еритроцитів, тим самим допомагаючи при анемії і недокрів’ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СУХОФРУКТИ: КОРИСТЬ І ШКОДА

ЯК ВАРИТИ КОМПОТ З СУХОФРУКТІВ: СМАЧНІ РЕЦЕПТИ