Експерти назвали 5 здорових продуктів харчування, які допомагають боротися з самим впертим жиром на животі і одночасно прискорюють метаболізм. Їх більш активне включення в дієту допоможе схуднути.

Риба. Жирні кислоти Омега-3 з риби допомагають спалювати жир на животі і в інших частинах тіла. Дослідження за участю 44 дорослих людей показало, що люди, які отримували харчові добавки з риб’ячим жиром схудли, в середньому на 500 г і зазнали зниження рівня кортизолу – стресового гормону, який пов’язаний зі скупченнями жиру.

Яйце. Ще одне чудове джерело білка, яйця вже давно вважаються хорошим продуктом для схуднення. Дослідження показують, що люди, які вживають яйця на сніданок відчувають ситість більш тривалий період часу, їх добова калорійність знижується. В ході іншого дослідження яйця довели свою здатність брати участь в спалюванні жиру на животі.

Зелений чай. Вживання 4 чашок зеленого чаю в день допомагало учасникам експерименту втратити майже 3 кг ваги за 8 тижнів. А все через те, що цей напій містить епігаллокатехін галлат – компонент, який тимчасово прискорює метаболізм і допомагає позбавлятися від жиру на животі.

Перчики чилі. У цих невеликих за розміром овочах містяться унікальні інгредієнти, які прискорюють процес спалювання зайвого жиру і допомагають худнути. В першу чергу, мова йде про антиоксидант капсаїцин – прекрасний помічник для бажаючих здобути струнку талію.

Грецький йогурт. Жирний грецький йогурт містить кон’юговану лінолеву кислоту, яка забезпечує втрату зайвої ваги і спалювання жиру на животі, як показує метааналіз 18 великих досліджень. Цей високобілковий молочний продукт є відмінним джерелом кальцію, який захищає м’язи під час втрати ваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ПОРАД, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ НАЗАВЖДИ ПОЗБУТИСЯ ВІД ЖИРУ НА ЖИВОТІ

НАЗВАНО УНІКАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПЛОСКОГО ЖИВОТА