Прихильники фітнесу назвали дуже несподіваний секрет своїх дивно плоских животів. Вони заявили, що секс допомагає їм отримувати кубики преса.

Гарна новина для мільйонів людей, які мріють здобути плоский живіт. Виявляється, для досягнення цієї мети потрібно частіше займатися сексом. Фізичні навантаження в спальні спалюють жир, і всього за 60 хвилин чоловік, що займається любов’ю, може спалити 200 калорій. За цей же період жінки спалюють в організмі 138 калорій, що рівноцінно, якби вони півгодини каталися на велосипеді. Ці дані були відомі і раніше, але, виявляється, існує маса любителів фітнесу, які дійсно худнуть за допомогою сексу.

Так, цей стрункий чоловік з Англії на ім’я Гаррет, зображений на фотографії, стверджує, що він отримав заповітні для багатьох представників сильної статі кубики преса саме завдяки заняттям любов’ю. При цьому до сексу Гаррет відноситься точно так само, як і до відвідування спортзалу. Для нього головне – не просто отримувати задоволення, а максимально продовжувати його, щоб не перетворювати секс у вправи, які тривають 5-10 хвилин, що часто спостерігається у партнерів зі стажем. Гаррет воліє відтягувати момент настання оргазму, а крім того, він постійно змінює пози для того, щоб тренувати різні зони свого тіла.

«Я люблю міняти пози кожні дві хвилини для збереження активності, при цьому мені подобається самому контролювати весь процес і брати на себе максимум навантажень, – розповідає Гаррет. – Напевно, мене можна назвати одержимим сексом, оскільки я можу витрачати на це кілька годин. Для мене секс є улюбленим різновидом фізичних навантажень, я не сприймаю його, як якийсь обов’язок або рутину і завжди отримую величезне задоволення. Іноді похід у спортзал я міняю саме на заняття сексом, оскільки в ліжку отримую майже ті ж самі навантаження, але значно більш приємним чином». (ЧИТАТИ ДАЛІ)