Британський журнал Daily Star опублікував рекомендації експертів про те, як стати стрункішим за короткий час. На думку фахівців, раціон харчування слід включити кілька продуктів – це дозволить їсти менше жирів і вуглеводів, але більше білків.

Зокрема, вчені вважають одним з кращих для схуднення грецький йогурт, що нагадує по консистенції сир. В ньому мало жиру в порівнянні з іншими йогуртами, і він дуже ситний за рахунок вмісту білка.

Якщо ви не мислите сніданку без вівсянки, то готуйте її не з пластівців, а з крупи. Особливо небажані готові сніданки з вівсяних пластівців, у яких міститься занадто багато добавок, щоб вважатися корисними для скидання ваги. Подібні добавки сприяють загостренню апетиту для більш частого вживання продукту.

Також вчені радять регулярно їсти броколі, джерело білків, а також клітковини, калію, вітамінів C і K. Один раз в день на думку експертів, потрібно випивати склянку молока, яке також постачає організм білком і цінними вітамінами, що поліпшують стан кровоносної і травної системи.

Особливу увагу авторів статті привернули вуглеводи. За даними фахівців Європейського кардіологічного товариства, від їх вживання не потрібно відмовлятися дуже старанно, як це багато хто робить у своїх спробах худнути. Вуглеводи, згідно доводам наукових фахівців, повинні складати близько половини від всіх калорій. Нехтування цією умовою погано позначається на здоров’ї й веде до скорочення життя.

Джерело: МедікФорум