Вчені повідомляють, що схуднути без посилених тренувань і голодувань цілком можливо. Ось кілька простих правил, які допоможуть досягти успіху!

У боротьбі із зайвою вагою багато людей оголошують справжню війну. Але дослідники кажуть, що головне в цій справі: хороший моральний настрій і кілька невеликих хитрощів, які потрібно дотримуватися:

1. Скажіть «ні» дієт. Дієти, які гарантують вам швидке схуднення, лише нашкодять вашому організму. Скинуті таким способом кілограми, потім повернуться до вас у подвійному розмірі. Неправильне харчування призведе гормонального збою, розладу метаболізму і дефіциту мікроелементів. Це може викликати депресію, адже багато людей зазвичай її заїдають.

Читайте також:  Проблеми із серцем: 5 ознак, на які слід звернути увагу

2. Не рахуйте калорії. Дослідники переконані, що для кожної людини індивідуальна норма калорій. Її може підрахувати для вас лише досвідчений дієтолог.

3. Пийте більше води. Це стане запорукою швидкого метаболізму і здорового організму. Саме вода допоможе вам знайти стрункість.

4. Висипайтеся. Сон сприяє виробленню гормонів греліну і лептину, які тримають під контролем відчуття ситості. Якщо порушити дисбаланс в них, то це призведе до набору зайвої ваги. Хороший сон ефективно бореться зі стресами, що уповільнюють метаболізм в організмі.

5. Їжте багато білків і клітковини. Жирна та солодка їжа збуджує ваші смакові рецептори, тому весь час хочеться їсти. Білок ж довго збереже відчуття ситості. Бобові, нешліфовані крупи і зерно, неочищені овочі очищають організм від токсинів і поліпшують процес травлення.

Читайте також:  Вітамін D: кому важливо заповнювати його дефіцит не лише восени та взимку

6. Перестаньте вживати алкоголь. Навіть невелика кількість алкоголю сприяє виробленню надмірного накопичення жирів. Він також посилює апетит, підпила людина все більше хоче їсти. Більш того, у п’яному стані складніше себе контролювати, тому ви можете з’їсти зайвого.

7. Пийте більше кави. Кофеїн – прекрасний пригнічувач апетиту. Він – природний діуретик, який дає багато енергії, яка потрібна для активного способу життя. Але кави потрібно вживати в помірній кількості. Але в цей список не входять напої на зразок латте або капучино. Віддавайте перевагу звичайній чорній каві.

8. Їжте з маленького посуду синього відтінку. Дослідники відзначають, що від кольору посуду безпосередньо залежить ваш апетит. Теплі відтінки сприяють розпалюванню апетиту, а холодні – навпаки. Розмір посуду теж має значення: на великий посуд завжди хочеться покласти більше їжі, ніж на маленький.

Читайте також:  Стоп старіння: які фактори прибрати із життя, щоб зберегти молодість?