Якщо ви думаєте, що вівсянка нудна, ви помиляєтеся. Корисні вівсяні пластівці не тільки допомагають схуднути, вони також роблять позитивний вплив на самопочуття. Є багато вагомих причин дати вівсянці другий шанс.

Ви будите менш голодними протягом дня

Одна порція вівсянки (близько 50 грам) містить 5 грам білка, 5 грам клітковини і містить всього 170 калоріями.

При кип’ятінні з молоком або водою вони набухають і набувають більший обсяг. Разом з натуральним йогуртом і свіжими фруктами це створює сніданок, який дозволяє почувати себе ситими аж до обіду.

Сніданок стає ритуалом

“Якщо ви будете їсти вівсянку кожен день, ви помітите, як швидко ви звикнете до цієї їжі, і з нетерпінням чекаєте початку сніданку. Це гарантує, що ранкове відвідування пекарні за рогом, де повно спокус і нездорових закусок, буде відбуватися все рідше і рідше”, – пише видання Focus.

Читайте також:  Зробити ранкову каву максимально корисною допоможе проста хитрість

Покращиться травлення

Високий вміст клітковини стимулює травлення і, таким чином, прискорює обмін речовин – зміни будуть відчуватися тут вже через кілька днів. Особливо тепла вівсяна каша добре впливає на шлунок і кишечник, зігріває зсередини і дає приємне відчуття наповнення. Вівсянка також допомагає запобігти здуттю живота і запори.

Ваш сніданок завжди різноманітний

Вівсяні пластівці мають нейтральним смаком, а тому до них можна додавати все, що завгодно. У солодкій версії це, наприклад, вівсянка з ягодами, тертим яблуком і сиропом. Однак каша добре поєднується також з сиром, йогуртом, м’ясом, помідорами та іншими овочами.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News