Продукти на вагу або у великих упаковках найчастіше коштують дешевше, що в підсумку відбивається на сімейному бюджеті. Однак далеко не все варто скуповувати у великій кількості. Але ці п’ять продуктів можна сміливо додати в список покупок.

Ягоди

Заморожені ягоди – відмінна альтернатива свіжим. У більшості випадків вони не поступаються їм за кількістю корисних компонентів. При цьому вартість їх набагато нижче, а зберігаються вони місяцями.

Горіхи

Горіхи – відмінний варіант для перекусу. Вони багаті корисними жирами. При цьому зберігати їх можна довгий час, особливо в шкаралупі.

Коричневий рис

Коричневий рис набагато корисніше звичного багатьом білого. При цьому зберігатися він може кілька років. Коричневий рис багатий вітамінами групи В, він засвоюється повільніше, а значить, дарує більше енергії і відчуття насичення.

Овес

Вівсянка не містить глютену, але при цьому повна розчинної клітковини. Ще один плюс – це дешевий продукт. З вівса можна готувати кашу, запіканки, використовувати її в якості начинки і навіть для десертів.

Спеція

Спеції – відмінний спосіб урізноманітнити звичні страви, подарувавши їм новий смак. Плюсом є довгий термін зберігання. При покупці краще вибирати цілісні варіанти. Наприклад, перець горошком замість меленого.