З наближенням пляжного сезону мільйони жінок і чоловіків сідають на дієти , намагаючись привести свої тіла в порядок. Але дуже важливо вибрати правильний режим харчування , не витративши дорогоцінний час і сили даремно . Отже, ви помилилися з дієтою , якщо …

1 . Вона виключає цілі групи продуктів. Вам потрібні і білки , і вуглеводи , і жири , тому що збалансоване харчування – основа нормальної діяльності організму. Не можна відмовлятися від фруктів , від зернових , від усіх молочних продуктів і т.д. Чогось можна з’їдати більше , чогось менше, але всі групи мають бути представлені в здоровій дієті.
 
2 . Вона змусить відчути себе невдахою , якщо схуднути не вийде. Ви є особистістю незалежно від цифр на вагах. Самоповага і відчуття власної гідності не повинні ставитися під сумнів жодними дієтами. Єдина і головна мотивація схуднути – ще більш повна насолода життям.
 
3 . Вона руйнує ваше соціальне життя. Якщо вам доводиться постійно скасовувати вечері з подругами , відмовлятися від сімейних обідів і вовком дивитися на рідних , що пропонують спробувати пиріжки з капустою – відмовляйтеся від такої дієти. Вона може викликати певний дискомфорт спочатку , але здорова дієта не повинна змушувати вас почувати себе ізольованими або самотніми.
 
4 . Вона не дає можливості подорожувати , виходити в світ і т.д. Недостатньо гнучкі дієти , які не дозволяють замовляти певні страви в ресторані або в готелі , бо їх там просто не готують , вам не підійдуть. Звичайно , якщо ви не вирішили до кінця своїх днів харчуватися тільки вдома.
 
5 . Вона розрахована лише на короткий термін . По-справжньому успішна дієта – та, якою можна дотримуватися все життя. Якщо ви схуднете на 10 кг в ході експрес-дієти , а потім відновите звичний раціон , то знову швидко наберете втрачену вагу .
 
6 . Вона вимагає покупки дорогих харчових добавок. Справжня дієта повинна забезпечувати вас збалансованим харчуванням для підтримки роботи організму. І ніякі добавки для цього не потрібні.
 
7 . Вона обіцяє втрату зайвої ваги за рахунок одного якогось продукту або напою. Немає одного якогось чудодійного продукту , на якому можна худнути. Звичайно , ви можете втрачати вагу , харчуючись однією гречкою , але який у цьому сенс? Вам доведеться або продовжувати цей режим харчування до госпіталізації , або відмовитися від нього , щоб знову поправитися .
 
8 . Вона позбавляє вас енергії для занять спортом і впливає на настрій. Відмовляйтеся від будь-якої дієти , яка занурює вас в тугу і призводить до занепаду сил. Успішне схуднення складається з двох складових – збалансованої дієти і фізичних навантажень. Якщо немає сил на спорт , то ви ніколи не схуднете . Ну а така дієта явно є небезпечною для здоров’я.
 
9 . Вона обіцяє схуднення зі швидкістю більше 1 кг на тиждень. При гарній дієті і фізичних навантаженнях можна худнути , максимум , на 1 кг на тиждень з упевненістю , що ви втрачаєте саме жир. Якщо цей показник виростає , то з вашого організму йдуть м’язова маса і вода , що вкрай небезпечно!

Читайте також:  Тяга до їжі з гострим смаком може говорити про проблеми зі здоров'ям

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ЗБЕРЕГТИ ФІГУРУ ПІСЛЯ ДІЄТИ