Плануєте «гарячий» вечір? Перевірте меню вечері і позбудьтеся від тих продуктів, які погано впливають на лібідо!

Всі ми чули про афродизіаки – продукти, які підвищують сексуальний потяг. Але існують і анафрозіаки, які здатні серйозно знизити не тільки лібідо, але і потенцію. І якщо ви не хочете, щоб романтичний вечір закінчився, не почавшись, утримайтеся від вечері, що містить ці продукти і напої.

Насичені жири

Будь-які продукти, приготовані у фритюрі і з великим вмістом жиру або смаженої олії, краще взагалі їсти якомога рідше і вже точно варто утриматися від їх вживання, якщо у вас великі сексуальні плани. Насичені жири сприяють закупорці артерій, порушенню кровообігу і збільшенню ваги, а все це в свою чергу може спровокувати розвиток еректильної дисфункції.

Жирні кислоти

Продукти, багаті корисними жирними кислотами Омега-3 — риба жирних сортів, оливкова олія і оливки, авокадо, горіхи позитивно впливають на сексуальну функцію. А ось ті продукти, в яких багато жирних кислот омега-6 (соняшникова, кукурудзяна і навіть соєва олія), а також трас-жирів цю функцію істотно знижують. Майте на увазі при складанні меню на вечір!

Кухонна сіль

Нам усім варто стежити за споживанням солі: за даними ВООЗ, більшість дорослих жителів розвинених країн регулярно перевищують безпечний рівень натрію в кілька разів. Це може привести до порушення роботи серця і судин, утворення каменів в нирках, а також зниження лібідо. Так що відмовтеся від солоненького, якщо плануєте ненудну ніч!

Алкоголь

Всупереч популярній думці, алкоголь зовсім не сприяє гарному сексу – швидше все йде рівно навпаки. По‑перше, алкоголь знижує у чоловіків рівень тестостерону і підвищує рівень естрогену, що погано позначається на сексуальній функції. А, по‑друге, алкоголь — це депресант і якщо вживати його регулярно і у великих кількостях, то це незмінно приведе до істотного зниження лібідо.

Цукор

Чим більше цукру ми їмо, тим більше інсуліну змушений виробляти інсулін — і тим менше тестостерону він виробляє. У підсумку це призводить до зниження чоловічої потенції і падіння лібідо.