Лід та сніг можуть бути згубними для вашого організму. Зокрема для рук. Фахівець-ортопед пояснив, як можна уникнути взимку різних травм.

За словами доктора Річарда Самейда, доцента кафедри ортопедичної хірургії, який спеціалізується на хірургії рук і верхніх кінцівок у Південно-Західному медичному центрі UT у Далласі, взимку травми люди зазвичай отримують кількома способами. Вони ковзаються на льоду або ж спотикаються про будь-який предмет, пише Medical Xpress.

Для того, щоб запобігти падінню, людина інстинктивно витягує руки. Але це в результаті це призводить до травм в області зап’ястя, передпліччя, ліктя.

Будьте пильні взимку. Звертайте увагу на темні ділянки на тротуарі, оскільки вони можуть бути покриті льодом. Також носите гарне взуття, яке не ковзає. Якщо ж ви користуєтеся тростиною чи ходунками, то попросіть когось ходити з вами на прогулянку, щоб вам при втраті рівноваги могли відразу ж допомогти.

Коли ви йдете кудись узимку, звертайте увагу на дорогу та предмети попереду вас, а не дивіться на екран смартфона. Якщо у вас поганий зір, носіть лінзи. Також відомо, що прийом ліків та хронічні захворювання підвищують ймовірність падіння.

Крім того, з віком густина кісток знижується, тому збільшується ризик переломів.