Мільйони людей щодня здійснюють дії, які входять в звичку. Медики застерігають: в наборі рутинних і несуттєвих, на перший погляд, ритуалів існують такі, які можуть з часом серйозно нашкодити здоров’ю.

Фахівці склали перелік шкідливих щоденних дій, скоєних величезною кількістю людей по всьому світу. У цей список увійшли наступні вчинки:
 
Чищення зубів відразу після сніданку. Небезпечна тим, що сприяє витонченню емалі зубів, особливо якщо були з’їдені овочі, фрукти і ягоди. Чистити зуби медики радять тільки через 40 хвилин після їжі, щоб кальцій, що міститься слині, включився в процес відновлення зубів. Відразу після перекусів рот краще просто обполіскувати.
 
Відкриття вікон. Через відкриті вікна в приміщення в місті проникають горючі автомобільні вихлопи, які можуть сприяти виникненню головних болів, раку і серцевих патологій. Краще тримати вікна закритими, використовуючи функцію рециркуляції на кондиціонері, вважають фахівці.
 
Розігрів їжі в мікрохвильовці в пластиковому контейнері. Фталати, які містяться в пластиці, при розігріві в мікрохвильовці можуть потрапити в їжу, що може негативно вплинути на якість сперми або спровокувати гормональний збій. Замість пластику лікарі рекомендують використовувати скляні ємності, або зберігати гарячу їжу в харчовому термосі.
 
Управління автомобілем після легкої випивки. Підраховано, що у людей з концентрацією алкоголю в крові всього 0,01% (допустимий максимум – 0,08%), ризик потрапити в аварію на 46% вище, ніж у повністю тверезих. Запобігти цьому ризику можна, якщо перед прийняттям алкоголю щільно поїсти.
 
Перевірка перед сном електронної пошти. За словами фахівців, користування гаджетами після 21:00 призводить до того, що люди зранку прокидаються слабкими і виснаженими. Систематичний недолік сну в такій ситуації може стати причиною смерті в результаті ішемічного інсульту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯКІ ЗВИЧКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ЖИТТЯ

ХАРЧОВІ ЗВИЧКИ СТРУНКИХ ЛЮДЕЙ

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНА ЗВИЧКА ГРИЗТИ НІГТІ