При постановці такого діагнозу, як ожиріння печінки, з’являється необхідність дотримання суворої дієти. Особливо корисним в такому разі стане вживання очищувальних чаїв. Пити їх обов’язково, адже надлишок жиру в печінці може привести до ряду серйозних проблем. Так і в сезон свят ці чаї допоможуть не згубити здоров’я!

Рецепти оздоровчих чаїв для печінки

Щоб вирішити існуючу проблему, достатньо взяти на замітку 5 простих рецептів:

Чай на основі кульбаби

Ця трава характеризується прекрасною очищаючою дією. Кульбаба здатна регулювати холестерин, зміцнювати серцевий м’яз і приводити в норму рівень жиру в печінці. Для приготування чаю беруть 20 грам трави і заварюють її в 150 мл окропу, після чого п’ють вранці і ввечері до повного оздоровлення.

Чай з пеумуса

Такий інгредієнт, як пеумус – справжня знахідка, адже він здатний регулювати жовчовиділення і видаляти надлишки жиру з печінки. 25 грам трави настоюють в окропі протягом 15 хвилин і вживають по 1 чашці 3 рази на день перед їжею. Повний курс застосування – 14 днів.

Будяк

Настояний в окропі і приймається по 1 чашці 3 рази на день перед їжею, цей чай теж є відмінним ліками. Ця трава здатна вивести токсини з організму і збалансувати утримання жиру в печінці. Також чортополох бореться із запаленнями.

Артишок

Прекрасний сечогінний засіб. А ще він здатний позбавити вас від надлишків жиру в печінці! Три чашки настою п’ють кожен день до оздоровлення органу.

Чай з лимоном

Здатний вивести шкідливі речовини з організму і очистити печінку. Для досягнення максимального ефекту рекомендується вичавити половинку лимона на літр води, на якій буде заварюватись чай. Туди ж кинути і залишки. Споживати його можна не більше 3 чашок на добу, інших обмежень немає.

Наші прості і доступні рецепти допоможуть вам надовго забути про ожиріння печінки. Крім того, вони є відмінним профілактичним заходом! Не забудьте поділитися їхніми рецептами з друзями і близькими!

Джерело: HeadInsider