Існують заходи, що дозволяють покращувати стан психіки, які кожна людина може здійснити в новому році. Важливо вміти не захаращувати свій розум постійними турботами і тривогами, цьому треба вчитися.

Фахівці радять: пообіцяйте собі в новому році уникати станів, пов’язаних зі стресом, депресії, проблем зі сном. Для цього необхідно мати здорову психіку. Щоб зберігати її такою і не допускати зазначених вище проблем, необхідно ввести у своє життя кілька речей, повідомляє портал Timesnownews.com.

Менше турбуватися. Занепокоєння – це епідемія, якою схильне сучасне людство: в наші дні люди проявляють підвищене занепокоєння буквально через все. Зменшити рівень занепокоєння можна, якщо перестати займатися багатозадачністю – в конкретний момент часу необхідно вирішувати щось одне. Крім того, потрібно обмежувати кількість непотрібних дій, наприклад, перестати постійно перевіряти соціальні мережі.

Читайте також:  Міф про шкоду яєць розвінчав дієтолог

Вчитися керувати стресом. Управління стресом потрібно практикувати щодня – так само, як фізичну активність і вправи. У кожної людини повинні існувати власні інструменти заспокоєння, і для міцної психіки важливо, щоб вони були здоровими – це можуть бути прогулянки, прослуховування музики, медитація.

Частіше міняти обстановку. Зміна звичної обстановки корисно для мозку. Міняючи місцями часто використовувані речі, ми перестаємо діяти на автопілоті – для сірих клітин мозку це справжня тренування.

Делегувати обов’язки. Люди, які вважають себе перфекціоністами, часто прагнуть робити все самостійно, що забирає у них багато часу і виснажує нервову систему. Необхідно частіше делегувати іншим якісь обов’язки, світ від цього не впаде.

Читайте також:  У світі зросла народжуваність близнят: названо причину

Більше спілкуватися. Спілкування – це перевірений шлях до поліпшення психічного здоров’я для всіх. Якщо його немає, неможливо дізнатися, чи відчуває людина депресію або стрес, чи зазнала насильства. Необхідно обговорювати, слухати і говорити з іншими більше, особливо з близькими і лікарями.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News