Сайти оголошень містять масу цікавих пропозицій: від одягу до великих і дорогих товарів. Деякі дуже небезпечно купувати з рук. Які речі не купувати у чужих людей, розповідає UkrHealth.

Медикаменти

Аптечні препарати з рук коштують дешевше. Але купувати з рук не потрібно. Часто подібні покупки закінчуються ризиком. Ліки можуть виявитися підробленими, немає даних про умови зберігання препаратів. Краще переплатити, ніж ризикувати здоров’ям.

Косметика

Купівля косметичних засобів з рук може супроводжуватися самими різними наслідками. Часто виникають прищі, подразнення на шкірі, герпес. Косметика – річ, що не підлягає поверненню, обміну. Структура багатьох подібних засобів є ідеальним середовищем для розвитку бактерій. Не можна купувати косметику з рук, користуватися чужими помадами, тінями.

Продукти

Харчуватися варто свіжими продуктами, виготовленими відповідно до норм. Купувати з рук домашні пиріжки, торти на замовлення не завжди безпечно для здоров’я. Виробники подібних страв не можуть гарантувати дотримання правил гігієни, свіжих і якісних продуктів в складі страви.

Дивани, крісла

Дивани і крісла дуже часто купують з рук, що шкідливо для здоров’я. Під оббивкою можна виявити ціле життя – блохи, клопи, таргани. М’які меблі не треба купувати з рук тому, що речі відмінно вбирають запахи, потрібні чужі аромати у вашій квартирі? Вивести запахи з подібних речей буде проблематично.

Одяг та взуття

Особисті речі, які хтось носив, не найкраща покупка в Інтернеті. Люди ставляться до речей по-різному: деякі їх перуть і випрасовують, а інші можуть місяцями зберігати пропотілу футболку. Нижня білизна, купальники – особлива категорія речей, які під суворою забороною для покупки з рук.