Високий кров’яний тиск є провісником серцевих нападів та інсультів, тому дуже важливо тримати його під контролем.

Високий кров’яний тиск або гіпертонію часто називають «тихим вбивцею», тому що він без попередження підвищує ризик серйозних проблем зі здоров’ям. Високий кров’яний тиск змушує ваше серце працювати більш старанно, щоб перекачувати кров по всьому тілу, і це додаткове зусилля може призвести до серцевого нападу. І те, що ви їсте, може відіграти вирішальну роль у цьому процесі.

Від курки до овочевого соусу, соус не лише додасть додатковий смак вашій їжі, а й посолить. Оскільки сіль вважається “найсерйознішою причиною” високого кров’яного тиску, додавання цього ароматизатора в їжу може знизити його рівень.

99 відсотків усіх соусів отримують жовте або червоне світло світлофора для гіпертоніків за вміст солі. Тому я рекомендую уникати готових соусів через високий вміст солі.

Дорослі не повинні споживати понад шість грамів солі на день. Більше того, сільничка, що стоїть у вашій кухонній шафі, — не єдине джерело натрію у вашому раціоні. Продукти, які ви купуєте у супермаркетах, також містять приховану сіль.

На кожний грам скорочення споживання солі ми можемо запобігти тисячам серцевих нападів, інсультів та серцевих недостатностей, половина з яких закінчилася б летальним кінцем.

Найнебезпечніші соуси для гіпертоніків:

  • Соєвий соус
  • Соус теріяки
  • Кетчуп
  • Майонез
  • “Тисяча островів”