Антон Феоктистов, співзасновник і ідеолог pro trener, поділився спортивними порадами, які допоможуть Вам добре себе почувати в будь-який час року, і залишатися молодими і красивими як можна довше!

  1. Починайте кожен новий день свого життя з нескладних фізичних вправ. Це саме те, що подарує Вам заряд бадьорості і нові сили на весь день. Намагайтеся уникати серйозних стресів.
  2. Серцевий м’яз — безумовно, дуже важливий в нашому тілі. Тренувати його і тим самим продовжити термін його роботи, а разом з ним і наше життя — зовсім не складно. Досить займатися плаванням, виходити на півгодинні прогулянки в улюблений парк разом з близькими, друзями, вашою собакою або наодинці всього 2-3 рази в тиждень.
  3. Всупереч стереотипам проблеми з суглобами починають переслідувати нас задовго до пенсійного віку. З ними в тій чи іншій мірі стикається кожен з нас, відчуваючи наслідки сидячого способу життя та інших факторів. Для того, щоб уникнути цих проблем і відчувати свободу пересування як можна довше, важливо щодня виконувати спеціальну гімнастику для суглобів, у рамках невеликого комплексу вправ щоранку.
  4. Намагайтеся приділяти увагу власній фізичній формі і підвищувати свою витривалість, займаючись силовими тренуваннями в студії або фітнес-клубі 2-3 рази в тиждень.
  5. Переходьте на збалансоване харчування (баланс білків, правильних жирів і вуглеводів, а також вітамінів і мінералів в щоденному раціоні), вживайте побільше овочів і фруктів (в них так багато цінної клітковини і вітамінів!), виключи напівфабрикати і консерванти, скороти до мінімуму солодке та алкоголь, відмовтеся від куріння, переїдання та інших шкідливих звичок. І Ви відчуєте, як ваш образ життя, а разом з ним і ставлення до нього докорінно зміняться на краще.

Джерело: Cosmopolitan