Болі в горлі викликають сильний дискомфорт і перешкоджають нормальній денної активності. На щастя, крім ліків і засобів для полоскання існують і натуральні методи боротьби з цим розладом.

Солона вода. Найбільш простий і дієвий метод. Невелика кількість солі змішайте з водою у співвідношенні пів чайної ложки на 100 мл. Полоскайте цим розчином горло, але бажано, щоб вода була теплою. Сіль допомагає видаляти слиз із запалених тканин.

Мед. Вживайте сирий мед, а якщо його смак вам неприємний, то додавайте деяку кількість меду в чай. Мед знижує ступінь сухості в горлі і допомагає його змащувати. Крім того, він приносить полегшення від некомфортних симптомів подразнення в горлі.

Більше води. Без води в організмі виробництво слини і слизу припиняється. А це підсилює процеси запалення. Ніякої заміни воді не існує, оскільки кава і чай тільки погіршить ваш стан.

Льодяник. Льодяники, які продаються без рецепта від кашлю містять ментол, який викликає оніміння тканин горла і на деякий час позбавляє від болю. Крім того, вони також збільшують виробництво слини, необхідної для змащування горла.

Додаткова подушка. Сон з додатковою подушкою під головою може запобігти диханню через рот у сні. А якщо ви дихаєте через рот, то сухість горла тільки посилюється, зростає і рівень запалень.

Джерело: МедікФорум