ГоловнаНовини Здоров'я5 вірних способів, як поліпшити метаболізм

5 вірних способів, як поліпшити метаболізм

Метаболізм вкрай важливий для перетворення калорій і кисню в енергію. За рахунок цього спалюється до 75%. Іноді обмін речовин сповільнюється, але його можна розігнати. Як це зробити – в матеріалі UkrHealth.

Метаболізм

Оптимальне харчування

У раціоні кожної людини для поліпшення метаболізму повинні бути присутніми всі важливі елементи – жири, білки і вуглеводи. Вживаючи білок з клітковиною, вуглеводами і корисними жирами, ви підтримуєте рівень інсуліну в нормі, спалюючи жир, а не накопичуючи його. Також варто додавати білок в кожен прийом їжі, щоб нарощувати м’язи. Чим більше м’язів, тим кращий метаболізм.

Невеликі порції корисної їжі

Харчування має бути триразовим, щоб поліпшити метаболізм. Так вважається. Але насправді метаболізму допоможе таке харчування, яке дозволить постійно отримувати енергію. Іншими словами, важливі перекушування у вигляді корисних продуктів – горіхи, фрукти з високою кількістю клітковини, сирі овочі. Загалом для поліпшення метаболізму необхідно їсти потроху кожні кілька годин.

Читайте також:  Дієтологи назвали корисні продукти, які викликають зростання жиру на животі

Ефективні вправи

Без силових тренувань отримати якісний метаболізм, швидше за все, не вийде. Важливо в кінці робочого дня не зупинятися і переходити до тренувань. Дослідження показали, що найефективнішими є інтервальні тренування високої інтенсивності. Набагато краще 10 хвилин швидко побігати на доріжці, ніж годину з невеликою швидкістю.

Повноцінний відпочинок

Напевно, ми вже набридли з цим пунктом, але це правда дуже важливо для поліпшення метаболізму. Сон повинен відповідати вашим біоритмам. Тому краще лягати після 10 вечора протягом години, а прокидатися між 5 і 7 годинами ранку. Дослідження показують, що дотримання режиму сну дійсно відмінно впливає на поліпшення метаболізму.

Читайте також:  Звичні продукти, які поступово отруюють організм

Пийте воду і зелений чай

Вода допомагає здійснювати багато хімічних реакцій в організмі. Метаболізм потребує води. Тому важливо випивати пару літрів в день. А зелений чай допомагає розігнати метаболізм.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News