Проблеми з потенцією знайомі багатьом чоловікам, особливо після настання 40-річчя. Лікарі попереджають, що на потенцію може погано впливати прийом лікарських препаратів.

Ліки для зниження тиску. З гіпертонією чоловіки, які переступили поріг зрілості, стикаються сьогодні все частіше. За словами фахівців, її розвитку багато в чому сприяє нездоровий спосіб життя. Тим часом, дотримання здорових порад з харчування і відмова від шкідливих звичок дозволяє не тільки зберігати вагу і нормальний тиск. Якщо виникне необхідність в прийомі препаратів, що знижують артеріальний тиск (гіпотензивних засобів та інгібіторів), то доведеться вибирати: або сексуальне життя, або здоров’я. Ці ліки у вигляді побічного ефекту можуть пригнічувати потенцію.

Заспокійливі ліки. Препарати, що містять в своєму складі нейролептики, здатні гальмувати виробництво чоловічих гормонів. Причому в загоні цих засобів на потенцію можуть погано впливати навіть прості заспокійливі краплі або настоянка пустирника. Вплив таких засобів може бути тривалим, спостерігатися і після відміни курсу лікування.

Ліки від хвороб шлунково-кишкового тракту. Під впливом гормону залоз шлунка знижується вироблення його секрету. Одночасно з цим може знижуватися синтез тестостерону в чоловічому організмі і, відповідно, слабшати потенція.

Стероїдні ліки. Насичені гормонами препарати нерідко вживаються любителями фітнесу для збільшення м’язової маси. Але на потенцію такі засоби впливають погано, і експерти настійно рекомендують не використовувати хімічних сполук в заняттях спортом.

Бром. Присутній в складі гепатопротекторів, а також в антиастенічних, кардіотонічних і імуномодулюючих ліках. Вважається, що бром пригнічує потенцію, але ця думка не має під собою наукових доказів. За словами лікарів, бром може дещо зменшити активність чоловіка через свої заспокійливі властивості, але імпотенція через нього не розвивається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ШІСТЬ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИХ ВОРОГІВ ЧОЛОВІЧОЇ ПОТЕНЦІЇ

Джерело: МедікФорум