За даними Crohn’s and Colitis UK, хвороба Крона може мати неприємні симптоми, в тому числі зміни в звичках кишечника і відчуття виснаження. Ось найбільш поширені симптоми хвороби Крона, а також більш незвичайні ознаки.

Хвороба Крона є хронічним захворюванням вражає травну систему і кишечник. Це тип запального захворювання кишечника (ЗЗК), але його причини поки не відомі, передає Express.

Дослідження виявили деякі зв’язки з генетикою, проте поки недостатньо доказів, що підтверджують причину хвороби Крона. Інші фактори навколишнього середовища також впливають на хворобу Крона, включаючи віруси, бактерії, куріння та стрес.

Хоча хвороба Крона є хронічним захворюванням, воно може бути викликане факторами, що викликають загострення симптомів.

Читайте також:  Названий один із найкорисніших напоїв для серця

Які симптоми хвороби Крона?

Хвороба Крона може варіюватися від людини до людини, і симптоми також можуть відрізнятися в залежності від ураженої ділянки кишечника.

Crohn’s and Colitis UK описують основні симптоми як:

  • Біль в животі і діарея — іноді в фекаліях можуть бути сліди крові.
  • Втома.
  • Загальне нездужання – у деяких людей може бути підвищена температура і жар.
  • Виразки в роті.
  • Втрата апетиту і втрата ваги-це також може бути пов’язано з тим, що організм не засвоює поживні речовини з їжі, яку ви їсте, через запалення в кишечнику.
  • Анемія-ймовірність розвитку анемії вище, якщо ви втрачаєте кров, мало їсте або ваш організм не повністю засвоює поживні речовини з їжі, яку ви їсте.
Читайте також:  3 симптоми дозволяють дізнатися про небезпечне підвищення тиску без тонометра

Тривожні симптоми хвороби Крона можуть дуже нагадувати симптоми раку кишечника, тому особливо важливо, якщо ви відчуваєте будь-які з цих симптомів, зверніться до лікаря.