Навіть професійні фахівці з галузі стоматології погоджуються з тим, що зробити зуби трохи світлішими (на один-два тони) можна і за допомогою підручних засобів.

Які прості способи відбілювання зубів можуть бути доступними для використання в побуті?

Сода. Є природним відбілювачем. Соду можна використовувати не більше двох разів в тиждень (при тонкій емалі буде достатньо одного разу), оскільки речовина надає абразивний ефект. Мабуть, це самий простий спосіб домогтися реального, видимого відбілювання.

Сіль. Полоскання сіллю дуже корисні для ротової порожнини – це гідна заміна антибактеріальним обполіскувачам. Фахівці радять полоскати рот після їжі розчином солі (половина чайної ложки на склянку води). Крім того, сіллю можна чистити зуби в поєднанні з содою.

Читайте також:  Доступні банани допомагають зміцнити нервову систему

Сир. Науково доведено, що вживання твердого сиру, який володіє особливою структурою, допомагає прибрати наліт.

Кокосова олія. Рекомендацією ополіскувати рот водою з додаванням кокосової олії поділилися експерти з Асоціації стоматологів Великобританії. За словами лікарів це очищає ротову порожнину від шкідливих бактерій, а також допомагає захистити емаль від фарбування, наприклад, при вживанні вина, соків.

Яблука та полуниці. Зелені яблука і полуниці містять кислоту, яка знімає наліт і надає зубам блиск.
На додаток тим, кому важливо мати білосніжну усмішку, стоматологи порадили не курити, а також контролювати споживання червоного вина, чаю та кави.

Джерело: МедікФорум

Читайте також:  Розгадана загадка розумних довгожителів