Хоча поява поту і не дуже приємного запаху в інтимній зоні тіла є цілком природним процесом, небагато жінок ставляться до цього явища позитивно. Експерти в області косметології з Іспанії назвали кілька натуральних способів виправлення ситуації.

Зміна білизни. Це найбільш очевидний спосіб. Для того щоб зберігати інтимну зону тіла максимально сухою та свіжою, частіше змінюйте нижню білизну. У теплу пору року це необхідно робити до двох-трьох разів на день. Очевидно, зміна білизни необхідна після інтенсивних фізичних навантажень.

Вільні трусики. Відмовтеся від носіння виглядаючих дуже сексуально, але мало придатних в гігієнічному плані обтягуючих трусиків. Чим більш вільну нижню білизну ви обираєте, тим більше можливостей даєте свої шкірі для того, щоб дихати і охолоджуватися. А це знижує інтенсивність виділення поту. Крім того, в подібного роду нижній білизні піт висихає значно швидше.

Неприємний запах тіла

Правильний одяг. У літню пору року уникайте одягу з синтетичних тканин і нейлону. На вас повинні бути матеріали, які дозволяють тілу дихати начебто бавовни. Крім того, бавовна є ще й максимально комфортною для носіння.

Використовуйте антиперспіранти. Купуйте засіб, що містить хлорид алюмінію, так як він блокує виділення поту. Нанесіть його на ніч, коли потові залози бувають менш активними, а під час ранкового душу промивайте з милом. Не голіть цю зону протягом наступних 24 годин, щоб уникнути запалення шкіри.

Неприємний запах тіла

Антибактеріальне мило. Вся ця волога, яка зібралася в інтимній зоні тіла, робить її більш вразливою перед бактеріальними і грибковими інфекціями. Почніть використовувати антибактеріальне мило з триклозаном, яке запобігає поширенню інфекцій.

Кукурудзяний крохмаль. Пахова зона містить максимальну кількість апокринних потових залоз, через що піт, який тут виділяється є таким гостро пахнучим. Використовуйте натуральні інгредієнти на зразок кукурудзяного крохмалю для поглинання вологи.

Джерело: MedikForum