ГоловнаНовини Здоров'я6 натуральних способів позбавлення від неприємного запаху в паху

6 натуральних способів позбавлення від неприємного запаху в паху

Хоча поява поту і не дуже приємного запаху в інтимній зоні тіла є цілком природним процесом, небагато жінок ставляться до цього явища позитивно. Експерти в області косметології з Іспанії назвали кілька натуральних способів виправлення ситуації.

Неприємний запах тіла

Зміна білизни. Це найбільш очевидний спосіб. Для того щоб зберігати інтимну зону тіла максимально сухою та свіжою, частіше змінюйте нижню білизну. У теплу пору року це необхідно робити до двох-трьох разів на день. Очевидно, зміна білизни необхідна після інтенсивних фізичних навантажень.

Вільні трусики. Відмовтеся від носіння виглядаючих дуже сексуально, але мало придатних в гігієнічному плані обтягуючих трусиків. Чим більш вільну нижню білизну ви обираєте, тим більше можливостей даєте свої шкірі для того, щоб дихати і охолоджуватися. А це знижує інтенсивність виділення поту. Крім того, в подібного роду нижній білизні піт висихає значно швидше.

Неприємний запах тіла

Правильний одяг. У літню пору року уникайте одягу з синтетичних тканин і нейлону. На вас повинні бути матеріали, які дозволяють тілу дихати начебто бавовни. Крім того, бавовна є ще й максимально комфортною для носіння.

Використовуйте антиперспіранти. Купуйте засіб, що містить хлорид алюмінію, так як він блокує виділення поту. Нанесіть його на ніч, коли потові залози бувають менш активними, а під час ранкового душу промивайте з милом. Не голіть цю зону протягом наступних 24 годин, щоб уникнути запалення шкіри.

Неприємний запах тіла

Антибактеріальне мило. Вся ця волога, яка зібралася в інтимній зоні тіла, робить її більш вразливою перед бактеріальними і грибковими інфекціями. Почніть використовувати антибактеріальне мило з триклозаном, яке запобігає поширенню інфекцій.

Кукурудзяний крохмаль. Пахова зона містить максимальну кількість апокринних потових залоз, через що піт, який тут виділяється є таким гостро пахнучим. Використовуйте натуральні інгредієнти на зразок кукурудзяного крохмалю для поглинання вологи.

Джерело: MedikForum