Доступно і найголовніше корисно!

Сучасна медицина надає чимало препаратів від застуд і не тільки. Але не кожен знає як правильно застосовувати антибіотики. Через не розумне вживання антибіотик втрачає свою цінність.

Тому, важливо знати чим можна їх замінити. Природа створила чимало корисних трав, які здатні впорається з вірусом або бактерією. Особливо коли причина застуди невідома. Адже ГРЗ можуть викликати як вірус, так і бактерія. Обидва випадки лікуються різними препаратами.

Отже, ось 6 натуральних антибіотиків здатних захистити від вірусів і бактерій:

Часник

Є потужним імуностимулюючим противірусним засобом, який захищає від респіраторних інфекцій. Відхаркувальний, потогінний, гіпотензивний (знижує артеріальний тиск).

Читайте також:  Названо очевидні продукти, які підвищують артеріальний тиск

Мало того, часник є антитромботичним, гіпоглікемічним, антигістамінним і глистогінним засіб.

Цибуля

Бактеріостатичний і протизапальний. До того ж споживання сирої цибулі зміцнює ваш захист і сприяє виділенню секрету в дихальних шляхах.

Мало того цибулю використовують для лікування респіраторних інфекцій, таких як бронхіт або фарингіт. В якості зовнішнього застосування це відмінний натуральний дезінфікуючий засіб.

Ехінацея

Ця рослина, що стимулює імунну систему, антиалергенну, лімфатичну, тонізуючу, протимікробну і протизапальну. До того ж збільшує нашу природну захист. Натуральний засіб для лікування легких респіраторних інфекцій.

Прополіс

Натуральна речовина, що діє як чудовий антисептик і антибіотики завдяки вмісту флавоноїдів і мінералів, таких як залізо і вітаміни (А і Б).

Читайте також:  Лікар розповіла про користь найулюбленішого та найдоступнішого фрукта

Він виділяється своїми антибіотиками, противірусними, протипухлинними та імуностимулюючими властивостями. До того ж прополіс має загоює, протизапальну і знеболюючу ефектом.

Розмарин

Розмарин допомагає боротися з бактеріями, які вражають дихальну або кишкову систему, а його ефірна олія є анальгетиком і стимулятором кровообігу. Мало того розмарин регулює роботу нервової системи, і має спазмолітичні властивості.

Чебрець

Це лікарська рослина часто використовується для лікування інфекцій дихальної системи. Відхаркувальний і антисептичний засіб, очищає легені при кашлі або інфекції, має антиоксидантні властивості, а так само бореться зі старінням.

Але важливо пам’ятати, що при важких захворюваннях варто звернутися до лікаря.

Читайте також:  Вживання певних фруктів знижує ризик раку кишечника

Джерело: Будете здоровы