За словами фахівців, існують «підступні» продукти, які зовсім не сприймаються як можлива причина повноти. Людям, котрі худнуть краще від них відмовитися.

Наприклад, говорять експерти-дієтологи, заважають худнути продукти, що представляють собою чисті вуглеводи. Не обов’язково цукерки (хоча і вони теж), такими можуть бути і цільнозернові хлібці.

Просто гризти такий хлібець на сніданок в надії стати стрункішим – марно, заявляють медики. Він швидко перетравиться і виникне голод. Краще їсти хлібці, поєднуючи їх з деякою кількістю жиру і білка. Так організм буде перетравлювати з’їдене набагато довше і витрачати більше енергії, черпаючи її з жиру.

Також експертами виявилися розкритиковані низькокалорійні продукти готового виробництва. Насправді такі продукти містять величезну кількість різних замінників цукру і консерванти. Ця їжа не має нічого спільного з натуральною, вона не псується роками!

Тепер, увага – заморожені овочі. У чому підступ? Фахівці пояснюють: такі овочі додають натрій для продовження зберігання. Натрій сприяє затримці рідини в організмі і робить фігуру більш округлою на вигляд.

Крім того, людям котрі худнуть не потрібно пити соків. У них дуже багато фруктози і занадто мало клітковини, і постійне вживання соків лише збільшує вагу.

Гальмують процеси схуднення хліб і алкоголь. Кажуть, що у хлібі багато клітковини, але це вірно тільки для продукту, випеченого із спеціального борошна. Користь магазинного хліба вельми сумнівна.

Що стосується алкоголю, то навіть келих вина в день «відволікає» печінку, і процес спалювання жиру вже йде не так ефективно.

Джерело: МедікФорум