Молодість поки не можна повернути, але можна продовжити!

Наука, на жаль, все ще топчеться на місці і досі не придумала простого засобу, який зробив би всіх нас вічно молодими і красивими. Але з іншого боку, вчені принаймні можуть точно сказати, чого не варто робити кожен день, щоб як можна довше зберегти вже наявні свіжість і красу. Перевірте, чи не робите ви кожен день маленького злочину проти краси – і терміново прийміть заходи!

Не користуватися сонцезахисними засобами

Найпростіше, що ви можете зробити, щоб ваша шкіра як можна довше зберігала молодість і здоров’я (а також, щоб максимально знизити ризик меланоми) — це регулярно користуватися сонцезахисними засобами.

Навіть якщо ви не на пляжі. Навіть якщо ви проводите літо в місті і буваєте на вулиці всього годину в день.

Проблема в тому, що навіть дуже невелика кількість ультрафіолету, яку ми хапаємо кожен день, у підсумку накопичується — і якось відбивається на нашому обличчі.

24% – ось на скільки старше виглядають ті, хто не користується косметикою з SPF, в порівнянні зі своїми ровесниками.

І ще одна новина: якщо користуватися засобом з рівнем захисту 30 протягом 12 тижнів, можна звернути назад пошкодження, які ультрафіолет завдав вашій шкірі.

Мало спати

Недолік сну — це хвороби (тому що знижується імунітет), зайва вага (тому що порушується метаболізм), когнітивні розлади і втомлена шкіра. Вся справа в тому, що під час нічного відпочинку відновлюється весь організм, в тому числі і шкіра. Або не відновлюється-якщо ви спите мало або в “рівному” ритмі. Хочете, щоб зморшок було менше, а шкіра — більш пружною? Висипайтеся.

Їсти занадто мало овочів і фруктів

І в цьому ви не самотні: за різними даними, від 70% до 80% дорослих людей навіть у благополучних країнах харчуються не збалансовано і не отримують достатню кількість овочів і фруктів.

Між тим, лише налагодивши дієту і вживаючи достатньо овочів, ягід, фруктів, можна запобігти ранньому або швидкому старінню —
завдяки антиоксидантам, які допомагають боротися з вільними радикалами і підтримувати здорові клітини вашої шкіри. Запам’ятайте, доросла жінка повинна з’їдати п’ять порцій овочів і фруктів щодня. Повинна перш за все своїй красі, молодості і здоров’ю.

Їсти багато цукру

Так-так, солодощі та швидкі вуглеводи загрожують не тільки вашій талії – надмірне захоплення продуктами такого роду загрожує серйозними проблемами зі шкірою. Наприклад, підвищення рівня цукру в крові призводить до запальних процесів і акне, а також пошкодження природного колагену, який і підтримує гладкість і пружність шкіри. Воно вам треба?

Курити

Не тільки легені страждають від цієї поганої звички: куріння шкодить практично всім системам організму і в тому числі негативно відбивається на стані шкіри. Дослідження, в якому брали участь 79 пар близнюків, підтвердило: у курців як правило гірше стан шкіри навколо очей і більше мімічних зморшок – в середньому курці учасники дослідження виглядали на 5 років старше своїх близнюків, що ведуть більш здоровий спосіб життя.

Багато пити

Зрозуміло, не води. Проблема в тому, що алкоголь знижує кількість антиоксидантів у вашу шкіру і робить її більш вразливою до дії вільних радикалів — тих самих, які «нагороджують» нас зморшками та іншими видимими ознаками віку. Крім того, алкоголь зневоднює організм, що також дуже шкідливо для шкіри.