Налягайте на груші, якщо не хочете хворіти цієї осені. Експерти рекомендують вживати груші для зміцнення імунної системи. Крім того, вони оздоровлюють серце.

Вчені констатують, що в грушах містяться речовини, які дають потужний ефект, посилюючи захисні функції лейкоцитів. Ці кров’яні клітини оберігають нас патологічного впливу агентів екзогенного та ендогенного походження, і чим краще і злагодженіше вони діють, тим рідше ми хворіємо.

Крім того, груші насичені міддю, завдяки якій поліпшується засвоєння інших корисних мікроелементів з їжі, наприклад, заліза. Ще в грушах багато пектину, що позитивно впливає на роботу нирок і печінки, стимулює виведення з організму продуктів переробки, включаючи токсичні компоненти.

Пектин відноситься до речовин-волокон. Саме за рахунок високого рівня волокон груші покращують стан крові та надають зміцнюючу дію на серце і судини. Вживання цих фруктів, як свідчать дані експериментів, допомагають зменшити кількість холестерину в крові.

Завдяки своєму очищувальній властивості і насиченості волокнами груші також ефективно допомагають від переїдання і набору зайвої ваги, що дуже актуальне в холодну пору року. Грушу можна їсти при діабеті і нездужаннях підшлункової залози, так як фруктових цукрів в ній менше, ніж в тих же яблуках. Варення з груш допомагає людям, що страждають на цистит і захворюваннями нирок, а також ефективно використовується як жарознижуючий засіб при застуді і засіб від кашлю.

Раніше ми писали про те, які продукти найкраще захищають від крововиливу в мозок.

Джерело: МедікФорум