ГоловнаНовини Здоров'яФрукт, який допоможе не захворіти

Фрукт, який допоможе не захворіти

Налягайте на груші, якщо не хочете хворіти цієї осені. Експерти рекомендують вживати груші для зміцнення імунної системи. Крім того, вони оздоровлюють серце.

Грушевий сік

Вчені констатують, що в грушах містяться речовини, які дають потужний ефект, посилюючи захисні функції лейкоцитів. Ці кров’яні клітини оберігають нас патологічного впливу агентів екзогенного та ендогенного походження, і чим краще і злагодженіше вони діють, тим рідше ми хворіємо.

Крім того, груші насичені міддю, завдяки якій поліпшується засвоєння інших корисних мікроелементів з їжі, наприклад, заліза. Ще в грушах багато пектину, що позитивно впливає на роботу нирок і печінки, стимулює виведення з організму продуктів переробки, включаючи токсичні компоненти.

Читайте також:  Названо ефективні способи розвитку розумових здібностей

Пектин відноситься до речовин-волокон. Саме за рахунок високого рівня волокон груші покращують стан крові та надають зміцнюючу дію на серце і судини. Вживання цих фруктів, як свідчать дані експериментів, допомагають зменшити кількість холестерину в крові.

Завдяки своєму очищувальній властивості і насиченості волокнами груші також ефективно допомагають від переїдання і набору зайвої ваги, що дуже актуальне в холодну пору року. Грушу можна їсти при діабеті і нездужаннях підшлункової залози, так як фруктових цукрів в ній менше, ніж в тих же яблуках. Варення з груш допомагає людям, що страждають на цистит і захворюваннями нирок, а також ефективно використовується як жарознижуючий засіб при застуді і засіб від кашлю.

Читайте також:  5 домашніх способів лікування, які можуть бути небезпечніші за самі хвороби

Раніше ми писали про те, які продукти найкраще захищають від крововиливу в мозок.

Джерело: МедікФорум