Так, ми всі знаємо про фаст-фуд і порожні калорії. І ще знаємо: іноді так хочеться цього фаст-фуду, що відмовитися неможливо. Ось на цей випадок вам знадобляться наші підказки.

1. Гамбургер

254 ккал, 8.8 г жиру

Класичний гамбургер не надто калорійний. Не очікували? Справа в тому, що тут мінімум добавок і зовсім немає жиру, завдяки якому в будь-якому бургері збільшується кількість калорій і жиру. Більш того, з інгредієнтів в гамбургері тільки котлета, цибуля, мариновані огірки, кетчуп і гірчиця. Для порівняння: в чізбургері вже 304 ккал, а жиру — 13 г.

2. Салат “Цезар”

283 ккал, 16 г жиру

У салаті майже вдвічі більше жирів, ніж у гамбургері! Напевно цього ви теж не очікували. Вся справа в сирі і заправці. Але потрібно враховувати, що порція «Цезаря» значно об’ємніша, ніж класичний гамбургер. Крім того, в салаті багато свіжих овочів, які дадуть вам необхідну клітковину, а білок в курячих грудках допоможе довго не зголодніти.

3. Морквяні палички

34 ккал, 0.2 г жиру

Цю страву можна з’їсти навіть тим, хто сидить на жорсткій дієті! Хочете іноді дозволяти собі фаст-фуд без шкоди для фігури? Просто замініть звичну картоплю-фрі на морквяні палички.

4. Курячі нагетси

268 ккал, 14 г жиру (в маленькій порції, 6 шматочків)

Так, вони обсмажені у фритюрі, і це додає калорійності. Але тут немає хліба, а білка досить багато — 17 г. Їжте нагетси з овочевим салатом — це найрозумніший вибір, який можна зробити в ресторанах швидкого обслуговування.

5. Пиріжок з вишнею

189 ккал, 8 г жиру

Це один з найскромніших десертів, які можна собі уявити. Менше 200 ккал, всього 8 г жиру.

Висновок: якщо ви прийшли в Макдональдс, щоб влаштувати свято непослуху, обов’язково з’їжте на десерт пиріжок. А ось від знаменитого морозива Макфлурі варто триматися подалі: 344 ккал і 53 г цукру! Не будемо забувати, що рекомендована денна норма цукру для дорослої людини — 35 г.