Кожен день тисячі людей видаляють зуби мудрості і апендикси , а також страждають від запалених мигдаликів . Комусь всі ці частини тіла здаються абсолютно марними , але у них є чітке призначення .

Чоловічі соски
 
Навіщо чоловікові потрібні соски ? Відповідь може здатися несподіваною , але в утробі матері всі немовлята спочатку розвиваються , як жінки. І лише ті , які згодом знаходять вторинні статеві ознаки чоловіки , стають хлопчиками. Так що соски і чоловіків і жінок однакові, але без впливу жіночого гормону естрогену це просто красивий ” орнамент ” .
 
Волосся під пахвами

Існують два типи потових залоз – екринні і апокринні . У пахвовій області розташовані саме апокринні , які необхідні для відправки сексуальних сигналів при пошуку партнерів. Волосся потрібне для того , щоб цей запах ( нехай для більшості людей і не дуже приємний ) зберігався якомога довше.
 
Брови

Сенс еволюційного походження брів точно не встановлений. Можливо , вони потрібні для затримання поту і дощових крапель і захисту від них очей. Є теорія про їх використання для передачі емоцій , або інших подібних комунікаційних сигналів , а також просто для здобуття індивідуальних рис особистості. Люди без брів гірше розпізнаються , як показали дослідження .
 
Апендикс

Це рудиментарний орган , а значить , він втратив велику частину своїх споконвічних функцій з ходом еволюції. Раніше він потрібен був людям , які переважно харчувалися сирою , неприготовленною їжею в якості інструменту для бродіння грубої їжі . Є теорія про те , що цей орган також є точкою проживання здорових бактерій.
 
Мигдалини

Чисто теоретично це частина лімфатичної системи, необхідної нашому імунітету . Лімфовузли важливі, але існує деякий їх надлишок , так що видалення мигдаликів ніякої шкоди здоров’ю не завдасть .
 
Зуби мудрості

Щелепи і кістки , як і інші частини тіла, потрібно постійно використовувати , щоб вони правильно виростали . Але люди їдять все більше м’яку , приготовлену їжі , і щелепи не виростають до свого можливого розміру. Зуб мудрості це ще один рудимент , який формується вже після всіх інших зубів.
 
Крайня плоть

Потрібні роки , щоб крайня плоть у хлопчика відійшла від головки статевого члена. І тому нескладно припустити , що природою це було задумано для захисту від інфекцій у дітей , особливо найменших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ОРГАНИ, БЕЗ ЯКИХ МОЖНА ЖИТИ

ЯК ВЛІТКУ УНИКНУТИ НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ ТІЛА