Багато хто знає про те , як небезпечно не брати лікарняний при застудах і грипі , переносячи хворобу на ногах і заражаючи своїх колег по роботі. Але існують і інші помилки , які ми здійснюємо зі своїм здоров’ям кожен день , не замислюючись про наслідки.

1 . Стримуємо гази

Чим більше ми стримуємо в собі гази , не даючи їм вийти назовні , тим сильніше збільшуємо тиск на кишечник , створюючи на ньому дивертикули – мішкоподібні випинання слизової оболонки. А вони викликають болі в животі , запори і діарею , як встановили вчені з Нової Зеландії. Це суттєва загроза для здоров’я.
 
2 . Давимо прищі

Читайте також:  Названо 4 продукти, які призводять до зморшок, набряків та прищів

По суті , прищ це невелике скупчення бруду і бактерій , яке ваше шкіра не пропускає через пори. Коли ви цей прищ видавлюєте , то частина його вмісту таки проникає всередину , що призводить до виникнення ще більшої кількості прищів.
 
3 . Терпимо , коли хочеться «по-маленькому»

Коли ми надовго затримуємо сечу з розташованими в ній токсинами в сечовому міхурі , то тим самим збільшуємо ризик розвитку інфекцій у всій сечовивідної системі , включаючи нирки.
 
4 . Сидимо на унітазі

Людський організм не пристосований до цієї неприродної пози . Через неї виростає навантаження на анальний канал , що сприяє розвитку геморою , запорів та інших подібних проблем. Невипадково в Китаї замість поштовхів все ще практикують використання дірок в підлозі , що вимагають ” пози орла ” .
 
5 . Висмикуємо волосся з носа

Читайте також:  Як прожити довше: новий фактор довголіття виявили вчені

Це волосся росте там з певною метою – воно захищає ніс від проникнення різного роду шкідливих мікроорганізмів , які потім можуть потрапити в мозок і дихальну систему.
 
6 . Колупаємося в носі

Знову-таки ми знищуємо тим самим захисний бар’єр , про який йдеться в пункті 5 , що також є загрозою для здоров’я.
 
7 . Протираємо очі

Тим самим створюється сильний тиск на очні яблука , яке може викликати пошкодження нервів і навіть (!) Відшарування сітківки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
6 БЕЗНЕВИННИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ПСУЮТЬ ЗУБИ

ТОП-5 ЗВИЧОК, ЩО ПСУЮТЬ КОЛІР ОБЛИЧЧЯ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News